Рейтинг бездипломних мільйонерів

Студвей вирішив розповісти про відомих людей, які досягнули успіху без академічної освіти. Але це радше виключення з правил. Правда тут полягає у тому, що справжній успіх не криється кількості набутих знань, а у можливості їх застосувати.

Джорджіо Армані

Відомий модельєр народився в 1934 році в П’яченца. Після школи вступив до медуніверситету, але через два роки пішов усі що лікарська практика – це не для нього. Згодом він влаштовується помічником фотографа. Першим серйозним кроком була робота асистентом Ніно Черутти, глави компанії з випуску чоловічого одягу. І тільки в 1974-му він випускає свою першу колекцію , що принесла йому світову славу.

Квентін Тарантіно

Народився в 1963 році в Теннессі, США. Був позашлюбною дитиною. Сьогодні Тарантіно розповідає журналістам, що у школі він ніколи не мав високих оцінок. Йому важко давались природничі науки.

Узагалі відомий режисер має 37 нагород і 47 разів був номінований у різних конкурсах. Шість фільмів входять до списку «100 кращих фільмів усіх часів і народів».

Біл Гейтс

Повне ім’я —Вільям Генрі Гейтс III, народився в 1955 році, в Сіетлі, США. Він навчався в дуже престижній школі. Розвиваючи свої здібності програмування, дуже погано писав. Після школи Гейтс вступив до Гарвардського університету, але через два роки його відрахували. Однак це не завадило йому займати перше місце в рейтингу журналу Forbes з 2006 року по 2009 рік.

Кіану Рівз

Американський актор народився в 1964 році в Бейруті, Ліван. Дитинство здебільшого пройшло в Торонто. Протягом п’яти років він змінив чотири школи, Рівз відвідував також альтернативну анархістську школу, але потім і її кинув, так і не отримавши атестату про середню освіту. Але поряд з тим, він досягав успіху в  хокеї, втім отримана травма вплинула на вибір подальшої кар’єри.

 

Стів Джобс

Народився в 1955 році. У школі навчався. Після закінчення середньої освіти, Стів вступив до Рід-коледжу в Портленді. Там він провчився шість місяців, і залишив навчання через брак, на його думку, потрібних йому знань. Подальшу долю відомого новатора і засновника Apple знають майже всі.

 

 

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus