Як зареєструватися на IELTS

ielts

В Україні IELTS можна скласти у двох ліцензованих тест-центрах: у Британській Раді та в Міжнародному екзаменаційному Центрі IELTS Students International.

Британська Рада проводить тести у Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Тернополі та Харкові. Якщо у вашому місті багато бажаючих скласти IELTS, зверніться до екзаменаційної служби Британської Ради – ви можете домовитися про виїзну сесію.

Онлайн реєстрація

  1. Перевірте час та місце на сайті Британської Ради.
  1. Підготуйте необхідні для реєстрації документи:
  • Національний або закордонний паспорт громадянина України чи національний паспорт громадянина іншої країн
  1. Зареєструйтеся онлайн:
  • Заповніть онлайн форму реєстрації.
  • Завантажте свої документи в онлайн-систему. Ознайомтесь з інструкцією.
  1. Оплатіть:
  • Після проходження онлайн-реєстрації ви отримаєте електронного листа з детальним описом, як оплатити
  • Здійсніть оплату на банківський рахунок Британської Ради у Райффайзен Банк Аваль (без комісії).

Вносячи оплату за іспит, необхідно вказати повне ім’я та прізвище, екзаменаційний реєстраційний номер (reference number, який буде зазначений у листі-підтвердженні реєстрації) та дату екзамену. Без вказаної інформації неможливо відстежити оплату.

Вартість тесту становить 3500 грн. Оплату потрібно здійснити протягом 5 днів з часу онлайн-реєстрації, інакше її буде анульовано. Перевірка оплати за іспит триває приблизно 5 днів, після чого ви отримаєте підтвердження про реєстрацію та код доступу до безкоштовних підготовчих матеріалів ROAD TO IELTS.

Реклама

Перенесення дати іспиту, зміна модулю, повернення коштів

Якщо ви вирішили відмовитись від складання тесту або змінити дату, то це варто зробити за 5 тижнів до дати складання іспиту, на яку ви зареєстровані. При відмові ви повинні сплатити адміністративний збір до 25% від загальної суми за складання тесту.

Якщо ви бажаєте змінити дату складання іспиту, вам необхідно заповнити та надіслати Request for Refund or Test Date Transfer Form. Якщо заявку вже підтверджено, ви повинні додатково сплатити 875 гривень адміністративного збору.

Можливість зміни модулю є безкоштовною та залежить від наявності вільних місць на певну дату. При заміні модулю необхідно надіслати запит якнайшвидше до обраної дати складання іспиту.

Більш детальну інформацію ви знайдете в документі від Британської Ради.

Фото: bakeryandsnacks.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus