Реєстрація на TOEFL

toefl_registration

Зареєструватися на проходження тесту можна на офіційному сайті ETS. Ви зобов’язані ввести дані хоча б одного документу, що засвідчує особу, перш ніж зареєструватися на певну дату. Офіційного центру TOEFL в Україні немає. Центральний офіс, який відповідає за Європу, розташований у Нідерландах.

Дати складання тесту можна подивитися на офіційному сайті TOEFL. Тестування відбувається 3-4 рази на місяць у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі, Івано-Франківську та Сумах.

Оплатити тест можна за допомогою кредитної/дебетової картки: American Express, Discover, JCB, MasterCard або Visa, використати акаунт PayPal, електронний чек, якщо у вас є рахунок в банку в США.

Реєстрація завершується за 7 днів до дати тестування. В екстреному випадку зареєструватися можна не пізніше, ніж за чотири дні до дати тестування, але при цьому необхідно заплатити штраф у розмірі 40 доларів. Люди з особливими потребами (фізичними, цукровим діабетом, хронічним болем) мають заповнити окрему заявку.

Зареєструватися також можна за допомогою телефону. Українцям потрібно телефонувати в Нідерланди. Телефон для реєстрації: 31-320-239-540. Можна також зареєструватися поштою. Для цього потрібно завантажити і заповнити реєстраційну форму (PDF). Ідентифікаційні вимоги – на офіційному сайті ETS.

Далі потрібно обрати один зі способів оплати, зазначених у формі. Заповнену форму необхідно надіслати на адресу регіонального центру. Зробити це потрібно не пізніше, ніж за чотири тижні до складання тесту.

Заповнена форма надсилається до регіонального центру реєстрації. Якщо за три дні до завершення строків реєстрації ви не отримали відповіді – варто зателефонувати в регіональний центр.

Якщо ви реєструєтесь поштою, вам потрібно буде ввести певні коди вручну, які зазначаються автоматично при реєстрації в режимі онлайн. Переглянути список кодів для реєстрації поштою можна на офіційній сторінці реєстраційних кодів TOEFL.

registration

Перенесення дати іспиту, зміна модулю, повернення коштів

Якщо виникає ситуація, коли потрібно перенести або скасувати складання тесту, потрібно це зробити не пізніше, ніж за чотири дні до зазначеної дати (не враховуючи сам день тесту). Наприклад, якщо тест проводиться у суботу, ви повинні перенести або скасувати його вже у вівторок.

Вартість перенесення тесту складає 60$, сплатити їх потрібно перш ніж ви зможете зареєструватися на нову дату.

Способи перенесення або скасування складання TOEFL:

  • Онлайн: за допомогою власного профілю на сайті TOEFL iBT. На домашній сторінці потрібно натиснути View Order(s) та обрати опцію Modify або Cancel.
  • За допомогою телефону: для скасування або перенесення тесту потрібно телефонувати до регіонального центру реєстрації.

Ви не можете перенести або скасувати тестування поштою, по e-mail або у випробувальному центрі.

Повернення коштів відбувається в тому разі, якщо ви скасували реєстрацію до закінчення чотириденного терміну. Повертається половина початкової сплати за тест у доларах США. Готівкою гроші не повертаються. Повернення не буде здійснене, якщо ви не виконали належні процедури при реєстрації.

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Зображення: toulousespaceshow.eu

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Реклама

comments powered by Disqus