Реєстрація на GRE

реєстрація

Зареєструватися на іспит можна лише на офіційному сайті.

Після реєстрації вам буде запропоновано обрати тестовий центр, дату і зручний час. Радимо уважно читати все, що написано в анкеті (навіть маленькими літерами). Лист-підтвердження реєстрації надійде протягом півгодини.

Варто починати реєструватися вже з початку оголошення дат іспиту, це потрібно зробити як мінімум за два дні до початку GRE. Кількість охочих взяти участь в іспиті не впливає на дату чи місце проведення. Але радимо заздалегідь усе спланувати, аби на випадок напливу абітурієнтів вам не запропонували перенести дату іспиту на місяць-два. Запізніла реєстрація вартуватиме 25$ (діє всього тиждень з кінця звичайної та доступна тільки онлайн).

Реєстрація за замовчуванням доступна англійською, але також для полегшення заповнення форм реєстрації можна обрати одну з дев’яти інших мов (французька, німецька, іспанська, валлійська, гельська, японська, китайська та корейська; українська та російська мови відсутні в переліку).

Призначення дати тестування і видачу реєстраційного номеру здійснює тільки Регіональний реєстраційний центр (CBT Regional Registration Center): Prometric, Building 3, Finnabair Technology Park, Dundalk, Co Louth, Ireland. Телефон: 31-320-239-540. Факс: 31-320-239-864. Щоб сконтактуватися через e-mail, заповніть онлайн-форму тут.

Зареєструватися на складання GRE потрібно онлайн (однак онлайн реєстрація неможлива для людей із вадами здоров’я, які потребують особливих умов під час тестування; для тих, хто хоче отримати знижку на вартість тесту; для людей, які реєструються на резервні місця в разі їх наявності; для тих, хто в силу релігійних переконань не може складати тест в понеділок).

Де та коли можна скласти тест

Київ (комп’ютерний тест): Київ, вул. Еспланадна 20, офіс 806.

Харків (паперовий тест): Тест-центр №10330 (Харків, вул. Клочківська, 195-В).

Львів (комп’ютерний тест): Інформаційно-консультативний центр «Освіта» (тест-центр № 10397 ) (Львів, проспект Чорновола 4, 2-й поверх, офіс 1).

Комп’ютерний тест можна скласти не більше 5 разів протягом 12 місяців. Паперовий тест – лише три рази на рік. Обрати дату складання можна після реєстрації на офіційному сайті. Дати постійно оновлюються.

Реклама

Зміна дати, тестового центру чи профілю предметного тесту

Як змінити дату. Це потрібно робити не менш ніж за чотири дні до тесту, послуга коштуватиме 50 доларів. Потрібно зателефонувати чи написати в GRE Service: e-mail gre-info@ets.org. Телефони: 1-609-771-7670, або 1-866-473-4373 (безкоштовно на території США та Канади). Факс: 1-610-290-8975. Пошта: GRE–ETS, PO Box 600, Princeton, NJ 08541-6000 U.S.A.

Як змінити тестовий центр. Коштуватиме 50 доларів. Потрібно зателефонувати в GRE Service. Дати, до яких це можна зробити, знаходяться тут (загальний тест) і тут (предметний тест). Також можна ризикнути та надіслати e-mail бажаному центру в день тесту – якщо там будуть місця, вас розмістять без додаткової плати.

Як змінити профіль предметного тесту. Коштуватиме 50 доларів. Потрібно зателофонувати в GRE Service. Дати, до яких це можна зробити, знаходяться тут. Можна також спробувати надіслати e-mail до центру тестування в день іспиту – якщо вони зможуть виконати прохання, за це не візьмуть додаткові гроші.

регистрация

Скасування реєстрації та повернення коштів

Якщо ви скасуєте реєстрацію не пізніше ніж за чотири доби до дати тестування, то автоматично отримаєте 50% реєстраційного внеску. Скасувати реєстрацію можна онлайн або ж зателефонувати до Регіонального реєстраційного центру (31-320-239-540). Майте на увазі: якщо відміняєте по телефону, у вас попросять номер, що підтверджує реєстрацію. Повернення здійснюються в доларах США на банківську карту лише в разі належного виконання усіх вимог реєстрації та надання всіх необхідних документів, що підтверджують вашу особу, поданих під час реєстрації.

Додаткові платежі:

  • відправка додаткового сертифіката – 27$.
  • перегляд правильних і неправильних відповідей – 50$ (тільки для вербальної і математичної частини).
  • повторна перевірка письмової частини – 60$.

Результати

Результати тесту будуть надіслані впродовж 10-15 днів з моменту написання тесту на ваш акаунт GRE. Вони є дійсними впродовж п’яти років. Максимальний результат – 340 плюс результати письмової частини (0-6 балів) за загальний тест та 990 плюс результати письмової частини за предметний. Складати загальний тест можна до п’яти разів на рік, предметний – до трьох разів на рік.

Ануляція

Загальний комп’ютерний тест: після тесту у вас буде можливість скасувати бали або проглянути їх. Якщо ви побачите свій результат, то анулювати його вже не зможете. Якщо ви скасуєте бали, вони будуть недоступні для перегляду, їх не впишуть у вашу історію тестування. Компенсації за ануляцію не передбачено.

Загальний паперовий тест і предметний тест: у кінці тексту вас запитають, чи бажаєте ви скасувати результат. Якщо так – ваші бали стануть недоступні для перегляду, їх не додадуть в історію тестування. Компенсації не передбачено.

Автор тексту: Роман Матков
Редактор: Софія Пилипюк

Фото: gde-fon.com, easyconferences.eu

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus