Site icon STUDWay

Ребел Вілсон заявила, що член королівської сім’ї запросив її на вечірку «з оргіями»

Ребел Вілсон

Ребел Вілсон. Фото - fakty.com.ua.

Ребел Вілсон розповіла про незвичний випадок, коли один із британських аристократів запросив її на вечірку з наркотиками та оргіями. Актриса згадала це у своїх мемуарах.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Рeople», Вілсон зазначила, що на цій «шаленій вечірці» підносили наркотики, а жінки були одягнені в образи русалок. Ім’я аристократа Вілсон не розкрила.

«Раптово я отримала запрошення на вечірку в маєток мільярдера від чоловіка, який посідає 15-е чи 20-е місце у черзі на британський престол. Він сказав моєму другові, що потрібно більше дівчат. Вечірка була неймовірно екстравагантною. Чоловіки каталися на конях, а дівчата-русалки плавали в басейні. Простір був величезний і гості могли залишатися ночувати. Я спостерігала за цим і намагалася стримувати свої емоції… Після вражаючого феєрверку о 2-й ночі вийшов чоловік із підносом, на якому були різноманітні солодощі. Я запитала сценариста про це, і він відповів: «Це для оргії… Зазвичай саме так починаються оргії»»,

– розповіла Вілсон.

Вона додала, що на вечірці переважали жінки.

«Коментар про потребу в більшій кількості дівчат став більш зрозумілим. Вони не мали на увазі звичайний баланс статей, як на шкільній вечірці. Вони говорили про оргію!»,

– зауважила актриса.

Вілсон зізналася, що не хотіла брати участь у тому, що могло статися далі.

«Я швидко зібралася й пішла»,

– написала вона.

У мемуарах Вілсон також розповіла про йорданського принца, який пропонував їй 2 млн доларів за спільний уїк-енд, на що вона відмовилася.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що донька Демі Мур і Брюса Вілліса розповіла про свої страшні враження від філерів.

Exit mobile version