Razomfest у Львові: музика, література, подорожі

разомфест

14-15 травня у Львові пройде вже третій фестиваль Razomfest, який покликаний об’єднати творчу, вільну молодь, яка дихає спільними інтересами – якісною музикою, хорошою літературою та подорожами.

Цього року фестиваль матиме трохи інакший формат: повністю музичне 14 травня, коли на сцені зберуться декілька найцікавіших українських гуртів, та повний літератури і корисних тревел-хаків наступний день – 15 травня.

Razomfest – це подія для людей, які постійно рухаються вперед, прагнуть ставити цілі і досягати їх. Це майданчик, на якому ідеї культури та подорожей допоможуть молоді об’єднатись за інтересами.

Це гігабайти живої, актуальної та цікавої сучасної української музики. На сцені фестивалю виступатимуть Один в каное, daKooka, ФІОЛЕТ, Epolets, Жадан і Собаки, Secret Avenue, Sunguns – 14 травня на сцені Razomfest буде музика, яку всі так люблять.

Придбати квитки на перший день фестивалю можна тут і тут.

Наступний день Razomfest’y відбудеться у формі літературних читань та відвертих розмов про подорожі. З літературної сцени до слухачів звертатимуться Юрко Іздрик та Сергій Жадан, слова яких вже давно звучать як афоризми та розлітаються на цитати сторінками соціальних мереж. А також Любко Дереш, львівський прозаїк та поет Іван Байдак, письменники та автори проекту #bookchallenge_ua – Катерина Бабкіна і Марк Лівін, відвідають фестиваль Марина Однорог, Юрій Завадський, Роман Штігер, Морі, Вікторія Дикобраз, Роман Чихарівський, Юрій Матевощук та багато інших.

У рамках фестивалю відвідувачі зможуть прослухати цікаві лекції від досвідчених мандрівників та знайти відповіді на питання: як дешево подорожувати, якими сервісами краще користуватись, як знайти мотивацію для початку подорожі, як скласти маршрут, що брати з собою тощо.

Придбати квитки на другий день фестивалю можна тут і тут.

Придбати дводенний квиток на фестиваль Razomfest у фан-зону можна тут і тут.

Детальна інформація про фестиваль Razomfest на офіційних сторінках фестивалю в соц. мережах: ВК та Facebook.

Фото: соцмережі

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus