Раян Рейнольдс розкрив секрет міцного шлюбу з Блейк Лайвлі: це не лише кохання

Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі

Раян Рейнольдс розкрив секрет їх тривалого шлюбу з Блейк Лайвлі. Зірки одружені вже 12 років і виховують 4-х дітей.

За даними STUDway із посиланням на «People», виявилося, що основою їхніх стосунків є дружба.

«Я її щиро підтримую та знаю, що вона робить так само. Саме з цієї причини ми так близькі»,

– поділився актор.

Зіркова пара має 4-х донечок: Джеймс (9 років), Інез (7 років), Бетті (4 роки) і однорічну дівчинку, чиє ім’я вони ще не розкрили. За чутками, доньку подружжя назвало Робін.
Блейк і Раян офіційно оформили відносини у 2012 р. після розлучення актора зі Скарлетт Йоганссон. Знайомство майбутніх закоханих відбулося на зйомках фільму «Зелений ліхтар».

«Ми одне одного не сприймаємо дуже серйозно, ми добрі друзі. Кохати – це чудово, але важливо, чи подобаєтесь ви один одному як особистості? Це запитання ви маєте собі поставити. Ми завжди одне одному подобалися. Разом ми зростаємо. Ми навчаємося один в одного»,

– розповів канадський актор.

Блейк, своєю чергою, зазначила, що у них з чоловіком є важливе правило. Попри насичені графіки роботи, вони ніколи не працюють одночасно, що й робить їхній шлюб таким міцним. Це дозволяє завжди ставити особисте життя та рідних в пріоритет.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Адель обурила фанів вибором наряду: вона вийшла на сцену в сукні від російського бренду.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *