Prometheus запустив онлайн-курс про реформи в Україні

Prometeus

Освітня платформа Prometheus відкрила реєстрацію на новий курс «Механіка реформ», присвячений змінам, що відбулися в Україні після Революції Гідності. Лекції читатимуть провідні реформатори.

«Цей курс – політекономія для всіх. У ньому немає ідеальної моделі побудови держави або шляху до цієї моделі. Ідеальної моделі не існує, але є успішні кейси. Кожен унікальний та особливий, а наше завдання – вивчити ці кейси, зрозуміти, як інші прийшли до успіху, та обрати власний шлях», – йдеться в описі.

Учасники курсу дізнаються, як проводилися реформи, який досвід та ідеологія бралися за основу, чому ухвалювалися ті чи інші рішення безпосередньо від людей, які брали в цьому участь.

Лекторами стали: реформатор державних закупівель Олександр Стародубцев, очільниця міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун, генеральний директор ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, представники «ProZorro.Продажі» та інші змінотворці.

Нагадаємо, раніше Prometheus запустив курс лекцій з «Мистецького Арсеналу». Вони присвячені постатям таких літературних діячів як Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Микола Гоголь.

Фото: unsplash.com.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus