Тарас Прохасько стане екскурсоводом в Івано-Франківську

тарас прохасько

4-5 червня відбудеться літературний вікенд «Від Прохаська до Пінзеля», який пройде в Івано-Франківську та Бучачі. У програмі – екскурсія від письменника Тараса Прохаська.

«Якби хтось спитав, що для нас Франківськ, то відповідь була б дуже проста: Франківськ – це Прохасько. Він покаже вам свій, особливий, рідний Івано-Франківськ», – зазначають організатори з культурно-туристичного проекту «Їздець».

Поки Прохасько водитиме містом, він розповість про «Станіславський феномен» і сучасну літературу Івано-Франківська.

Друга частина вікенду пройде в місті Бучач. Її присвятять постаті видатного скульптора з Галичини Івана Георгія Пінзеля, який певний час жив і творив у Бучачі. Дізнатися більше про митця, чия біографія має чимало білих плям, можна буде під час візиту до Бучацької ратуші на виставку його робіт та Успенського костьолу, де покажуть фільми про Пінзеля і проведуть концерт барокової музики.

Під час мандрівки відбудеться зустріч з автором роману «Втеча майстра Пінзеля» Володимиром Єшкілєвим, який досліджує життя і творчість скульптора.

Також у Бучачі народився нобелівський лауреат, єврейський літератор Шмуель Йосиф Аґнон. Його місця покаже директорка Літературного центру імені Аґнона Мар’яна Максим’як і проведе літературну екскурсію містом.

Фото: соцмережі

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus