Все, що потрібно знати про IELTS

testing

Як проходить IELTS

Що відбувається у день тесту та як проходить кожна частина іспиту? Який механізм оцінювання IELTS, деталі процедури апеляції.

Більше статейQ&A від Британської Ради
 • Що робити з особистими речами протягом тесту – такими, як сумка чи верхній одяг?

  Всі особисті речі ви зможете залишити у гардеробі. Під час тесту гардероб буде зачинений. Британська Рада не несе відповідальності за втрату чи пошкодження ваших особистих речей у місці проведення іспиту. Ми рекомендуємо залишати всі цінні речі такі, як мобільні телефони та персональні комп’ютери, вдома.


 • Чому в тест-центрі мене фотографуватимуть?

  Безпека під час іспиту IELTS є надзвичайно важливою для нас. Для підсилення надійності іспиту IELTS всі кандидати будуть сфотографовані працівниками екзаменаційного відділу в день складання іспиту. Ця фотографія буде на вашому сертифікаті (Test Report Form). Процедура є обов’язковою.
  Кандидати, яким не виповнилося 18 років, повинні мати заяву про згоду батьків чи офіційного опікуна на фотографування кандидата.


 • Які документи слід мати з собою у день складання тесту?

  Ви повинні принести той паспорт, який ви зазначали у реєстраційній формі.
  На жаль, кандидати з недійсними документами не будуть допущені до складання іспиту.Задати питання викладачам

Більше Q&AРозіграно безкоштовні квитки на пробний IELTS


Проходження пробного IELTS – це генеральна репетиція справжнього тесту, де можна побачити, як проходить іспит, оцінити свої сильні та слабкі сторони та підготуватися до складання справжнього іспиту. Матеріали пробного тестування – це унікальні приклади тестів, які розробляються безпосередньо Cambridge ESOL Examinations та можуть бути доступні виключно екзаменаторам та учасникам пробних сесій IELTS, серед яких цієї весни було 19 читачів «Студвею».Конкурс на двотижневий мовний курс


Конкурс успішно проведено. Детальніше про результати можна дізнатись на сайті Британської Ради.