Стипендіальна програма Карнегі для гуманітаріїв

можливості

На­ціо­нальна рада євразійських і східноєвро­пейсь­ких до­с­­­­лід­же­нь (NCEEER) й Американські ради з міжнарод­ної ос­ві­­ти запрошують взяти участь у стипендіальній програмі Carnegie Research Fellowship Program.

В рамках програми нау­ков­ці можуть провести один семестр в університетах США, працюючи над дослідженням в галузі гуманітарних та соціальних наук.

Програма фінансується ко­р­по­ра­цією Карнегі в Нью-Йорку. Учасникам надається щомісячна стипендія, медичне страхування, доступ до бібліотек й архівів і можливість брати участь у заходах програми Карнегі. Також покриваються витрати на авіаквиток в обидві сторони, на придбання наукової літератури та участь в конференціях на території США.

Тривалість – 1 семестр.

Вимоги:

До участі запрошуються кандидати та доктори наук, аспіранти, викладачі університетів, дослідники, які протягом ос­танніх років не проводили досліджень у США, не мають «green card» та не подавали документи на іммігрантські візи. Серед інших вимог:

  • громадянство однієї із таких країн: Україна, Азербайджан, Білорусія, Грузія, Молдова, Російська Федерація  (лише для кандидатів із Ка­лі­нін­града та Ростова-на-До­ну)
  • тема дослідження, відповідна темі того регіону, в якому проживає учасник (для України – «Social Transformations in the Western Eurasia Border Region — Belarus, Moldova, and Ukraine»)
  • рівень англійської мови, достатній для проведення незалежного дослідження і спілкування зі своїми колегами в США
  • наявність публікацій (аспіранти можуть подавати те­­зи до­­повідей кон­­ференцій)
  • відсутність перешкод для отримання американської ві­зи J-1

Деталі та контакти з приводу подачі документів дивіться тут.

Детальна інформація про програму опублікована на сайтахАмериканських рад та Національної ради євразійських і східноєвро­пейсь­ких до­с­­­­лід­же­нь.

Фото: stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus