Де шукати професійні тренінги за кордоном

ноут

«Студвей» підготував добірку ресурсів для пошуку міжнародних тренінгів за кордоном.

Міжнародні тренінги – це кілька днів розвитку професійних і лідерських якостей, інтернаціональна команда, нові знайомства й пізнання іншої країни. До того ж, якщо тренінг фінансується програмою Erasmus+, вас забезпечують проживанням, харчуванням і навіть повертають гроші за дорогу. Вам залишається сплатити невеликий внесок (200-500 грн.) і бути мотивованим.

Де шукати міжнародні тренінги – в добірці «Студвею».

Maldinfo

Одна із найбільших баз пошуку міжнародних тренінгів в усіх куточках світу. На сайті працює зручний пошук, який дозволить  знайти тренінг за відповідною тематикою чи країною. Загальний список можливостей складений відповідно до початку проекту й дедлайну подачі заявки.

Unistudy

Освітній портал, що розповсюджує інформацію про найрізноманітніші міжнародні навчальні проекти. Один із напрямів – професійні інтернаціональні тренінги в Україні та за кордоном. Можливості публікуються в порядку актуальності, тому вам достатньо погортати список, знайти цікавий проект і подати заявку.

Citizens of Europe

Спільнота, що разом із партнерами по всьому континенту реалізує проекти, які розширюють горизонти та сприяють професійному розвитку. На сайті регулярно публікуються актуальні пропозиції міжнародних тренінгів.

ноут

Аegee

Одна з найбільших міжнародних організацій Європи, яка займається пошуком учасників на професійні тренінги й обміни в різних країнах Європи. Для пошуку актуальних пропозицій – зайдіть у новинний розділ. Перелік регулярно оновлюється. Ви також можете підписатися на Aegee в соцмережах та отримувати сповіщення про актуальні можливості. Організація також  має окремі відділи у великих містах України.

Alternative-V

Українська асоціація міжнародної співпраці, де ви знайдете оголошення про професійні інтернаціональні тренінги, школи й конференції. Спільнота займається також іншими міжнародними волонтерськими проектами.

Науковий туризм

Добірка міжнародних тренінгів, семінарів і конференцій. Відслідковуйте можливості та подавайте заявки.

Можливості для молоді

Одна з найбільших збірних спільнот, що розповсюджує інформацію про актуальні тренінги, конференції та інші волонтерські програми.

ноут

Гурт

Національний портал, що позиціонує себе як центр суспільної інформації та експертизи. Тут постійно оновлюються можливості міжнародних тренінгів, шкіл і семінарів.

Erasmus +

Спільнота від міжнародної організації «Спілька Форум», де публікуються актуальні проекти, що фінансуються програмою Erasmus +. Це той випадок, коли вам відшкодують усі кошти за дорогу, забезпечать харчуванням і проживанням. Попит на ці проекти великий, відповідно відбір також не є простим. Вам слід потрудитися над мотивацією та аплікаційною формою.

Іnternshala

Пошук професійних тренінгів для студентів та  випускників комп’ютерних наук. Ви можете обрати тренінг за типом, конкретною тематикою і тривалістю. На сайті доступні довготривалі тренінги, які запросто можуть стати повноцінним стажуванням. Також є можливість отримувати стипендію. За бажанням ви можете вказати вподобання та підписатися на розсилку тренінгів.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus