У КНУ написали проект етичного кодексу вишу

pen

У мережі з’явилася інформація про те, що в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка написали проект етичного кодексу університетської спільноти.

У документі окреслили визначення окремих понять, етичні принципи й обов’язки професорсько-викладацького складу (як викладачів, колег та представників вишу), дослідників, студентів, адміністрації, навчально-допоміжного персоналу та персоналу господарчої частини.

Перераховують також неприйнятні порушення етичних принципів і зобов’язань членів університетської спільноти. Серед них виділяють порушення в галузі академічної сумлінності, у взаємодії з членами університетської спільноти й у псуванні іміджу університету в суспільстві.

Окремий розділ стосується інституціоналізації кодексу. Сюди ж відносять підрозділи про дотримання членами університетської спільноти, порушення етичних принципів і зобов’язань та процедуру їх розгляду. Йдеться й про створення відповідної комісії з етики та конфліктної комісії, котрі будуть займатися випадками прописаних у документі порушень.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus