Прочитай це сьогодні, бо потім буде пізно

heart

Щоб відзначити всесвітній День волонтера, ми запрошуємо всіх охочих на Volunteer Festival в Одесі, який відбудеться 2 грудня. У програмі ярмарок, Volunteer Talks (відверті історії від бувалих) та волонтерський квест для гостей. Щоб остаточно заохотити тебе до приїзду, команда Ukrainian Volunteer Service зібрала 5 причин волонтерити, поки ти молодий.

Причина №1. Практичні навички.

Волонтер може спробувати себе у будь-якій сфері. Зазвичай від тебе не очікують суперпрофесійного виконання задач (але халтурити теж не треба!). Волонтерів у соціальних проектах чи на івентах можуть попросити вести сторінки у соцмережах, спілкуватися з учасниками та гостями, організовувати події тощо. Коли ти долучаєшся до організації, ти починаєш отримувати soft skills, навички комунікації, менеджменту, які реально засвоїти лише на практиці.

Ще одна перевага – ти сам обираєш ту спеціалізацію, в якій бажаєш себе спробувати. Так ти отримуєш практичні навички, які знадобляться тобі в майбутній професії.

Реклама

Причина №2. Круте резюме.

В американських та європейських CV є рядок «волонтерство». В Україні теж усе частіше подібний досвід допомагає отримати роботу мрії. Волонтерство для роботодавців часто є індикатором громадської позиції і активності кандидата. Саме волонтери мають високу ініціативність під час виконання задач. Усе це автоматично збільшує шанси на працевлаштування.

cup of coffee

Причина №3. Нетворкінг.

Нетворкінг, або Мережа корисних знайомств — це неабияка перевага волонтерства. Соціальні проекти, івенти, конференції завжди організовують та відвідують цікаві люди і ти отримаєш можливість познайомитися з ними. На заходах можна зустріти майбутнього роботодавця або навіть своє кохання. Тож добровільно витрачати час на допомогу іншим корисно як для власного іміджу, так і для розширення кола знайомств.

Причина №4. Освіта.

Завдяки волонтерству ти відкриєш для себе неформальну освіту: будеш відвідувати чи навіть організовувати освітні лекції та конференції. А знання, засвоєні там, зіграють не останню роль у твоїй подальшій діяльності.

Найважливіша причина №5. Щастя.

Згідно з дослідженням Harlow and Cantor 1996 року, волонтерство співвідноситься з почуттям особистої важливості та задоволенням від життя. Магатма Ґанді говорив, що найкращий спосіб знайти себе – зосередитися на допомозі іншим. Як тільки ти вперше реалізуєш свій проект – ти захочеш це повторити. Подібне відчуття радості складно з чимось сплутати.

Тож не втрачай можливість, волонтерство чекає на тебе!

*Редакція «Студвею» не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлює автор.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus