Реєстрація на пробне ЗНО розпочалася

клавиши ноут

Реєстрація на пробне ЗНО стартувала в Україні цими вихідними, в суботу, 1 листопада. Тривати вона буде до 15 грудня включно.

Пробне тестування пройде у березні у два етапи. На першому з них – 21 березня – абітурієнти напишуть обов’язковий для усіх випускників тест з української мови і літератури, результати якого у звичайному тестуванні наступного року зарахують як державну підсумкову атестацію.

На другому етапі – 28 березня – школярі вирішуватимуть завдання з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії (завдання з цих предметів будуть доступні мовами національних меншин), а також англійської, французької, німецької, іспанської та російської мов. Традиційно, кожен учасник може взяти участь лише в одному із перелічених тестувань.

Пробне ЗНО не є безкоштовним, за участь у ньому доведеться викласти 89 гривень. Реєструватися треба дистанційно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Раніше ми повідомляли, що ЗНО 2015 пройде із нововведеннями, прийнятими раніше МОН – зокрема, тести з української мови і літератури, а також математики будуть двохрівневі – простіші і складніші.

 Фото: osvita.ua.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus