Про що найбільше шкодують люди на смертному одрі: відповідь від паліативної медсестри

Причини жалю вмираючих

Пацієнти, які перебувають у хоспісі, часто задумуються над сенсом свого життя. За словами Бронні Вейр, медсестри з досвідом у догляді за тяжкохворими, багато з них діляться своїми думками та сожаліннями наприкінці свого життєвого шляху.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Metro», паліативна медсестра Вейр присвятила багато років роботі у хоспісі, де вона спостерігала за людьми на смертному одрі. Вона висвітлює цю важливу тему у своїх мемуарах «5 головних причин жалю вмираючих». Вейр зауважує, що одні з основних докорів сумління серед пацієнтів пов’язані з кар’єрою, особливо у чоловіків, яких старше покоління позиціонувало як годувальників родини. Вони часто шкодують, що витрачали увесь час на роботу, а не на сім’ю та друзів.

Ще одним поширеним докором є невірність собі. Багато хворих відчувають смуток через невиконання своїх мрій або навіть за те, що не спробували досягнути їх. Друзі, яких вони втратили, також стають об’єктом докору для багатьох пацієнтів, оскільки дружба потребує підтримки і легко може згаснути, якщо їй не приділяти уваги. Багато хворих також жалкують, що пригнічували свої почуття, щоб задовольнити інших, а в результаті не стали тими, ким хотіли бути насправді. Вейр закликає людей обирати своє життя свідомо і чесно, не дозволяючи страху або побоюванням підвести себе. Вона наголошує на важливості обирати щастя незалежно від труднощів, з якими можна зіткнутися.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про ознаки в стосунках, які вказують, чи зраджують вам.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *