9 причин навчатись за кордоном

Щороку все більше українців виїздять для навчання у Європу, США, Канаду чи навіть Латинську Америку. Чим же такі привабливі інші країни? Ми знаємо щонайменше 9 переваг навчання за кордоном.

1. Широкі можливості навчання. Система освіти багатьох країн дозволяє студентам самостійно обирати предмети і графік лекцій. Це значно спрощує життя, особливо якщо в тебе є підробіток чи бажання взяти додаткові курси. Крім того, студент може отримати подвійний диплом за двома різними спеціальностями.

свобода

2. Легкий вступ до вишу. До багатьох західноєвропейських ВНЗ можна вступити без складання будь-яких спеціалізованих іспитів або ЗНО. Зарахування до вишу відбувається на основі середнього бала атестата. Звісно, доведеться довести, що ти володієш іноземною мовою на достатньому рівні, та порівняно з українськими університетами, вступна кампанія проходить простіше та зрозуміліше.

via GIPHY

3. Самостійне життя. Обравши навчання за кордоном, починай готувати себе до самостійного вирішення проблем — хочеш цього чи ні. Сам плануватимеш час на роботу та розваги, сам готуватимеш їсти і купуватимеш усе необхідне. Звучить трохи страшно, але такий етап чи не найкраще готує до дорослого життя. Чи не про самостійність ти мрієш, коли в черговий раз сперечаєшся з батьками?

гіфка

4. Практика. Навчальна програма багатьох ВНЗ передбачає не лише опанування теорії, але і отримання практичних навичок. Стажування може бути навіть обов’язковим – після отримання диплому або під час самого навчання. Візовий режим багатьох країн дозволяє студентам після закінчення вишу перебувати у країні навчання ще близько року задля отримання досвіду.

via GIPHY

5. Подорожі. Часто для студентів зарубіжних вишів відкриваються багато можливостей для мандрівок. Стають у нагоді спеціальні програми, низька вартість квитків чи просто відсутність візових обмежень – нові країни підступно чекають вас, поки ви сидите в бібліотеці за есе.

гіфка

6. Розширення світогляду та можливостей. У кожній країні свій підхід до життя. Ви зустрінете людей з іншим мисленням, новим підходом та більш відкритих до експериментів. Як правило, створити власний стартап або отримати грант на розвиток нових напрямів наукових досліджень значно легше завдяки тривалим державним програмам підтримки інновацій.

via GIPHY

7. Вивчення іноземних мов. На програми для іноземних студентів зазвичай приїздять представники багатьох країн. Таким чином, навчаючись за кордоном отримуєш можливість вивчити мову країни перебування плюс практикувати інші мови з їх носіями. Деякі студенти навіть заробляють на таких мовних уроках.

via GIPHY

8. Аспірантура без магістратури. Якщо ти маєш бажання вступити на аспірантуру в американський чи канадський виш, ніхто не вимагатиме документів, що підтверджують наявність магістерського ступеню за тією ж спеціальністю. Особливо це стосується спеціальностей у сфері ІТ, інженерії, механіки, робототехніки, медицини та генної інженерії.

гіфка

9. Працевлаштування мрії. Міжнародний диплом підвищує ваші шанси влаштуватися на омріяну посаду в Україні чи за кордоном. Міжнародні компанії на території України привітніше ставляться до кандидатів з європейською чи американською освітою, і як правило, пропонують вищий рівень доходу. Відразу після закінчення вишу можна заробляти від 100 тисяч доларів у рік.

гіфка

Погодься, правильний вибір освіти за кордоном прямо впливатиме на твоє майбутнє. Варто отримати консультацію того, хто знається на перевагах освітніх програм, тонкощах вступу та візових питаннях. Можливо, саме Anyway змінять твоє життя?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus