Православна церква України запустила мобільний додаток

imgonline-com-ua-Resize-77eiBlDwAR6z8Bh0

Православна церква України оголосила про запуск свого мобільного додатка «Моя Церква», у якому можна знайти найближчий храм, почитати церковні новини чи молитви і поспілкуватися у чаті зі священником.

У цій версій застосунку є п’ять розділів:

  • Новини — тут можна дізнатися останні новини із життя Церкви.
  • Молитви — ранкові та вечірні, вони організовані за принципом звичайного молитовника.
  • Календар — за допомогою нього віряни зможуть легко стежити за церковними святами, а про найважливіші дати додаток повідомлятиме через пуш-сповіщення.
  • Карта храмів — включає перелік найближчих храмів. У цьому розділі можна знайти контакти храмів, розклад богослужінь та свят кожного християнського закладу.
  • Особистий кабінет — тут можна пріоритезувати інформацію, отримувати нагадування про важливі події парафії та всієї Церкви, отримувати привітання з нагоди особистих та загальноцерковних свят. Також тут можна поспілкуватися в чаті зі священником.

Це перший застосунок ПЦУ, що об’єднує одразу кілька різнопланових тем, та на основі якого Церква в майбутньому планує розвивати свою присутність в цифровому просторі. Перший реліз застосунку для нас носить зокрема тестовий характер, ми прагнемо почути вірних, яку інформацію про Церкву та від Церкви вони хотіли б мати в своєму смартфоні.

Перший реліз застосунку «Моя Церква“ доступний для скачування:

Google Play: bit.ly/3lqX7YP
App Store: apple.co/3hyL22F

Раніше ми писали: З’явився застосунок для визначення настрою котів

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus