Правила складання тесту
У день складання іспиту вашим обов’язком є знати правила, адже підписом під документом, який ви приносите з собою центр, ви вже підтвердили свою згоду їх дотримуватися. Так що ж написано у цих правилах?
- До і під час іспиту будуть проводитися перевірки особистості. У день іспиту треба принести з собою Згоду із правилами, а також документ для засвідчення особи, який ви вказали під час онлайн-реєстрації. Без нього ви не будете допущені до тесту.
- Екзаменатори мають право перевіряти ваші документи і під час екзамену. Якщо виникає сумнів стосовно вашої особистості, потрібно протягом тижня після тесту прийти до центру для підтвердження.
- До завершення іспиту не можна покидати будівлю, де проходить TestDaF. Під час перерви не можна відвідувати заклади харчування. Якщо вам раптом закортіло покурити, зробити це можна тільки у супроводі довіреної особи.
- Якщо «Усне мовлення» проводиться в іншій будівлі, то перехід до неї здійснюється у супроводі довіреної особи.
- Після того, особи, які складають тест, зайняли місця, вони не можуть покидати приміщення. Відвідування вбиральні дозволено лише під час перерви. У екстрених випадках рішення стосовно дозволу відвідати вбиральню приймає екзаменатор.
- З собою не можна мати ніяких електронних пристроїв чи паперових джерел інформації. Усі речі складаються в окремій кімнаті або в спеціально відведеному місці в аудиторії.
- Мобільний телефон повинен бути вимкненими. Якщо він задзвонить під час екзамену, вас буде випроваджено з аудиторії. Користуватися телефоном на перервах також заборонено.
- Під час іспиту на вашому столі може лежати: документ на підтвердження особи, Згода з правилами, ручка чи маркер, напої і продукти.
- З аудиторії не можна виносити матеріали, які вам роздавалися.
- За час іспиту потрібно відмітити всі відповіді на спеціальному бланку, адже при оцінюванні буде розглядатися лише він.
- З перерви потрібно повертатися вчасно. Після кожної з них буде проведена повторна перевірка особистості.
- Після завершення «Усного мовлення» необхідно відразу покинути аудиторію. Не можна обговорювати зміст завдань з іншими особами, які складають тест.
Реклама
Поради і лайфхаки
- Офіційно екзамен проходить 3 год 10 хв, але треба бути готовим до того, що в тестовому центрі доведеться прибути цілий день, адже «Усне мовлення» здається декількома групами і часто затягується до вечора.
- З собою можна взяти смачну їжу, що легко засвоюється, і їсти прямо під час написання екзамену.
- Для хорошої підготовки до «Читання» треба проробити 8-9 комплектів завдань (по 3 тексти в кожному). Хоча головним завданням є вловити загальну суть, не треба дуже поверхово ставитися до деталей, адже саме через неуважність можна допустити помилку.
- Коли під час читання ви робите собі замітки, записувати варто не окремі слова, а фрази і вирази, що показують, що ви зрозуміли почуте, а не просто вловили знайоме слово.
- Під час письма важливо правильно розподілити час і висловитися з усіх запропонованих пунктів.
- Якщо під час «Усного мовлення» ви зробили помилку, не повертайтеся, що б її виправити, адже це займе час і тільки заплутає. Головним критерієм перевірки мовлення цієї секції є здатність співрозмовника зрозуміти почуте, не зважаючи на помилки.
Фото: stock-up.
Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.