Усе необхідне, щоб самостійно вивчити португальську

portugal

Португальська мова – сьома у світі за кількістю носіїв. Нею говорять у Європі, Латинській Америці та в окремих регіонах Африки. Розрізняють португальську в європейському, бразильському та креолізованому варіантах.

Також обов’язково зазирни в наші добірки для вивчення інших мов:

Підручники

FSI – Brazilian Portuguese FAST – англомовний онлайн-посібник із двох частин, створений для вивчення «бразильської» португальської. До кожної теми з граматики є аудіозаписи, і можна перевірити свою вимову.

Falar… Ler… Escrever… – бразильський посібник для вивчення португальської мови, розрахований на іноземців. Кожен урок містить тематичний діалог, короткі граматичні блоки та різноманітні вправи на граматику й лексику.

Самоучитель португальского языка – російськомовний посібник, який містить описи португальської фонетики й орфографії, а також наводить основні граматичні терміни. Також тут є тексти, що розповідають про життя в Португалії та Бразилії, тож можна дізнатися, що ж у цих країнах спільного та відмінного.

Португальский за 3 месяца – російськомовний підручник, зосереджений на практичних навичках. За його допомогою можна вивчити основи граматики та лексики в найкоротші терміни.

Реклама

Сайти

Languages Portuguese – англомовний сайт для вивчення португальської мови від ВВС. На сайті можна подивитися телепрограми португальською мовою, поповнити свій словниковий запас та переглянути матеріали з граматики.

Língua Portuguesa – португаломовний дистанційний курс від бразильського Університету Анембі Морумбі. До курсу входять заняття з граматики, лексики та виконання практичних завдань.

portugal1Surface Languages – англомовний сайт для вивчення португальської мови. Під час навчання можна вибрати одну з двох варіацій португальської мови: для Бразилії чи Португалії. Тут немає визначеного порядку вивчення, тож сайт підійде для тих, кому потрібно «підтягнути» конкретні теми.

Полиглот – російськомовна серія з 16 відео-уроків. За їхньою допомогою можна ознайомитися з граматикою, вивчити нові слова та дізнатися багато цікавої інформації про мову та країни, де нею спілкуються. На сайті також доступні конспекти до уроків.

Facebook-спільноти

Portuguese – англомовна сторінка для вивчення «бразильської» португальської мови. Серед матеріалів, опублікованих на сторінці, є багато корисної інформації про вивчення іноземних мов, нові слова і тексти португальською.

Portuguese Language – португаломовна сторінка. На ній можна поповнювати словниковий запас, переглядати відео та читати різноманітні інтернет-матеріали португальською мовою.

The Portuguese Channel – португаломовна сторінка з різними матеріалами, новинами, подіями та анонсами. Допоможе підтримувати знання мови та розширювати лексикон побутовими словами.

Португальский язык каждый день – російськомовна сторінка, де публікують лексичні матеріали, граматику та розмовні фрази.

Фільми

RTP – португальський міжнародний громадський телеканал. На сайті можна дивитися португальське телебачення онлайн мовою оригіналу.

Baskino – російськомовний сайт, де можна переглянути фільми португальською. Всі фільми відзнято в Бразилії чи Португалії, але не всі мають субтитри.

portugal4

YouTube-канали

Learn Portuguese with PortuguesePod101 – англомовний канал для вивчення португальської мови. Містить відео з різноманітною лексикою, вправи на розвиток мовлення та багато цікавої інформації про бразильські традиції, звичаї та свята.

EuroPortuguese LA – англомовний канал, наповнений матеріалами з граматики та лексики португальської мови. Також є відеочитання португальських книг.

Learning Portuguese from the streets – португаломовний плейлист від каналу Easy Languages. Усі відео мають англійські субтитри та розповідають про повсякденне життя людей у Бразилії.

Você fala português? – україномовний плейлист від каналу Polyglot. Короткі відеоуроки допоможуть засвоїти лексику, необхідну на початковому етапі.

Мобільні програми

Duolingo. Один з найвідоміших мобільних застосунків для вивчення мов. Програма кожного курсу побудована у вигляді дерева досягнень. В ігровій формі можна збільшити словниковий запас, вивчити граматику та розвинути вимову завдяки аудіофайлам. Також можна порівняти свої досягнення з досягненнями інших користувачів і поділитися успіхами в соцмережах.

Доступний для Android та iOS.

portugal2Memrize. Сервіс зібрав близько 300 тисяч міні-ігор різними мовами, серед них і португальською. Вони допоможуть вивчати нові слова за допомогою флеш-карток, пізніше система допоможе вивчати синоніми й застосовувати слова в правильних ситуаціях.

Доступний для Android та iOS.

Португальська мова за 7 уроків. Програма складена з відеоуроків Олени Шипілової. Курс – для початківців, тому побудований просто й лаконічно. Під час перегляду уроків розкривається відмінність між «бразильським» та «португальським» різновидами мови.

Доступний для Android та iOS.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus