У Польщі розробили школу за екологічними принципами

poland

Команда польських архітекторів Medusa Group розробила проект ліцею Akademeia High School у Варшаві, який має стати освітньою екосистемою для учнів.

З великого подвір’ї можна буде піднятися на шкільний дах, де буде розташований сад. Крім того, сходи будуть відігравати роль ступінчастих сидінь. Рослини зі шкільного саду будуть придатні для приготування обідів у їдальні.

Навчальні приміщення школи розташовується посередині, а в крилах будівлі буде критий спортивний майданчик та їдальня. Вона працюватиме впродовж усього дня. Крім того, приміщення може бути рестораном, кафе, читальною залою та виставковим простором.

Внутрішній фасаду будівлі буде зі сталевого каркасу з дерев’яними дошками та склом. Крім того, в школі створять криту доріжку для прогулянок.

Будівля має сертифікацію енергоефективності будівництва LEED. Навчальний заклад оцінили за п’ятьма критеріями: місце зеленого будівництва, ефективність водокористування, енергетичність та атмосферне повітря, екоресурси й екоматеріали, якість дизайну приміщень.

Нагадаємо, у Копенгагені побудують поселення з перероблених матеріалів.

Фото: Deezen

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus