Від англійської до мови зулу: 8 подкастів для вивчення мов

Depositphotos_205505608_l-2015 (1)

ua.depositphotos.com / iuricazac

До вивчення іноземної мови потрібно підходити комплексно. Одних тільки підручників у цій справі не вистачить. Якщо хочеш мати класну вимову, знати цікаві ідіоми та сучасний сленг, то спробуй послухати подкасти.

Останнім часом саме подкастам віддають перевагу, коли йдеться про вивчення мов. І справді, хіба не краще слухати різні історії чи кумедні жарти від носія, щоб опанувати вимову? І, звісно, від нього цікавіше слухати про всі тонкощі, дізнаватися про традиції та культуру країни, яка для нього рідна.


Ми зібрали для тебе топові подкасти для вивчення різних мов – від англійської до південноафриканської. Усі ці програми доступні в додатках CastBox (для Android) та Apple Podcast (для iOS).

Англійська

Luke’s English Podcast. 

Люк Томсон – стендап-комік і кваліфікований вчитель англійської з Лондона. Він записує свій подкаст удома, прямо у своїй квартирі вже майже 10 років і зараз має майже 700 випусків! 

Його програма – це змістовний навчальний ресурс, що дасть тобі змогу веселитися, поки ти вчиш англійську. Так ти зможеш розуміти не тільки британську вимову, а й гумор.

Молодша сестра цього подкасту – програма A Phrasal Verb a Day, де кожен випуск присвячений певній ідіомі.

Рівень підготовки: Intermediate+.


TED Talks Daily

. Щовихідних TED Talks Daily завантажує записи останніх конференцій на різні важливі теми. Вони провокують до роздумів щодо всього на світі – від штучного інтелекту до зоології і всього, що є між ними.

Це прекрасна можливість не тільки вивчити англійську, а й відкрити щось нове для себе. До того ж подкаст має транскрипцію. Випусків понад 1000 – можеш обрати те, що тобі до душі. Рівень підготовки: Intermediate+. 


Easy Stories in English

. Це добірка різних історій англійською мовою. Тут і казки, і різні легенди та міти. Еріел Гудбоді, автор подкасту та вчитель англійської, записує тексти, адаптовані до кожного рівня підготовки. Тому кожен випуск підписаний відповідно до того рівня, який має слухач.

Якщо ти намагаєшся вивчити англійську, але втомився(-лася) від книжок і правил, то цей подкаст тобі підійде. Поки що тут небагато випусків, але вони оновлюються щотижня.Рівень підготовки: Beginner+.


Espresso English Podcast. 

Тут знайдеш сотні коротких випусків – переважно не більше ніж 10 хвилин. На відміну від попередніх програм, цей подкаст пропонує розібратися з правилами вживання різних конструкцій, вивчити нові слова й ідіоми та запам’ятати нарешті ту складну граматику.Рівень підготовки: Beginner+.


All Ears English Podcast

. Ця програма допоможе тобі опанувати американську вимову та покращити твоє сприйняття англійської на слух. Ти навчишся вживати різні слова, ідіоми, вислови та фразеологізми так, як це роблять носії мови. А ще ти дізнаєшся дещо з американської культури, правил етикету та почуєш різні поради про те, як жити в США. Не дивно, що тут понад 1000 записів.

Цей подкаст також має ще одну програму, що допоможе тобі підготуватися до екзамену – IELTS Energy English Podcast.Рівень підготовки: Intermediate+.Реклама

Інші мови

Більшість подкастів для вивчення інших мов розраховані на тих, хто вже має певну базу й хоче вдосконалити свої навички. А є і такі, що підходять для початківців. 


Learn Polish Language Online Resource. 

Якщо польську граматику та правопис нам вивчити не надто складно, то з вимовою можуть бути проблеми. Не один український школяр, що поїхав учитися до Польщі, скаржився на те, що йому спочатку було важко подолати мовний бар’єр. 

Саме для того, щоб опанувати польську вимову, викладач із Варшави записує цей подкаст. Він обіцяє: якщо будеш дотримуватися його порад, то успіхи у вивченні мови тобі гарантовані.Рівень підготовки: Pre-Intermediate+.


Coffee Break.

 Ця програма має багато подкастів із різних мов. Наприклад, Coffee Break Spanish та Coffee Break French допоможуть тобі сприймати на слух іспанську та французьку відповідно. Також є подкасти для вивчення німецької, італійської, шведської та китайської мов.

Кожен урок фокусується на тих правилах мови, які знадобляться тобі в спілкуванні з носіями. Кожна з програм поділена на сезони – відповідно до рівня. Тому подкасти підходять для початківців.Рівень підготовки: Beginner+.


One Minute

Це ще одна серія програм від Coffee Break. One Minute Czech та One Minute Slovac – це вивчення чеської та словацької. Ще є подкасти з французької, німецької, іспанської, італійської, японської, мандаринської, ірландської, данської, шведської, норвезької, польської, люксембурзької, латвійської, угорської, ісландської та мови зулу, що поширена в Південній Африці. 

Як ти вже міг/могла зрозуміти, вибір величенький. Плюс у тому, що випуски цих подкастів невеликі – усього декілька хвилин. Завдяки ним ти зможеш опанувати певну базу або ж вивчити хоч якісь основи мови перед поїздкою.Рівень підготовки: Beginner+.


Тепер, коли ти маєш усе для вивчення мов, залишається тільки одне: обрати, яку саме мову ти хочеш опанувати першою.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus