Новорічні подарунки з майбутнього, яке вже настало

present

Якщо ти досі не обрав подарунок на Новий рік для рідних, друзів чи себе, тебе точно може зацікавити один із цих гаджетів.

Як знайти втрачене

Tile Style – маленький пристрій, який стане в пригоді всім, хто має звичку губити такі необхідні, але маленькі речі: ключі, телефон, гаманець або пульт від телевізора. Tile Style водонепроникний, а також обладнаний Bluetooth-трекером, тому ти завжди будеш знати, де розміщені речі.

Наприклад, Tile Style можна прикріпити до ключів як брелок. Коли ти їх раптом загубиш, використай відповідний застосунок на телефоні, щоб їх знайти: пристрій почне видавати пронизливі звуки. Твоє завдання – швидко зреагувати. Якщо така ситуація трапиться з телефоном, то достатньо натиснути на пристрій двічі – телефон сам задзвонить.

Вартість: 35 $

present2

Реклама

Гіроскутер – менше часу на дорогу, більше на сон

Гіроскутер, гіроборд, гіроцикл, електроскутер, міні-сегвей, смартвей, смарт-сегвей – як тільки не називають цей пристрій для пересування. Його найближчий родич – це сегвей, який винайшли у США в 90-ті роки. Проте він так і не став популярним через свою масивність і високу ціну.

Натомість гіроскутер досить компактний, у цьому плані більше схожий на скейт. Щоб ним керувати, керма не треба: достатньо балансувати на дошці. Уяви собі, що ти можеш його навіть вмістити в наплічник, адже там немає ні керма, ні великих коліс.

Це може бути хорошим подарунком для тих, хто не любить витрачати багато часу на шлях від дому чи гуртожитку до університету. Тим більше, його завжди можна припаркувати в аудиторії.

Також дивись: моноколесо, електричний велосипед.

Вартість: від 150 $

present3

Кава через Bluetooth

Немає потреби бігати по каву із самого ранку: тепер можна мати власного бариста вдома. Останнім часом дедалі популярнішими стають так звані «розумні кавоварки». Їхня особливість у тому, що ними можна керувати через Bluetooth або ж за допомогою застосунку на смартфоні.

До того ж, зазвичай у тебе не так багато можливостей у виборі рецепту кави, а тут автоматичний бариста пропонує більш ніж сотню (або й тисячу) опцій. Водночас можна самостійно регулювати температуру, кількість молока, сиропу, міцність кави та об’єм пінки.

Вартість: 150 $

phone

На великому екрані

Google розробив цифровий медіа-плеєр, який може програвати відео- чи аудіо-контент на екрані телевізора. Дуже доречна річ, якщо купляти Smart TV для тебе дорого. Пристрій підключається до роз’єму HDMI-телевізора і передає відео зі звуковим супроводом з однойменної мобільної програми. Завдяки йому дивитися відео з YouTube або серіали на Netflix тепер набагато легше.

Орієнтовна вартість: 50 $

present5

За дронами майбутнє

Дрони – це невеличкі крилаті машини з камерами. Раніше безпілотники використовували у військовій сфері – сьогодні ж вони гасять пожежі й доставляють їжу додому (у США, наприклад).

За допомогою літального апарата можна фільмувати масові заходи або брати його з собою в студентські подорожі. Вони точно стануть у пригоді майбутнім журналістам, агрономам, екологам тощо.

Вартість: залежить від виду й розміру дрона.

present4

Розумна куртка від Google та Levi’s

Згадай ті випадки, коли терміново треба відповісти на дзвінок, а ти біжиш із одного корпусу в інший і не маєш часу розблоковувати телефон, щоб відповісти! Саме для таких випадків Google та Levi’s створили розумну куртку. Її фішка в тому, що вона зроблена з розумної тканини, в яку вшитий сенсор, нечутливий до вологи. До куртки підключається пристрій Jacquard, який може зчитувати команди. Наприклад, ти можеш погладити рукав чи хлопнути по ньому декілька разів, а куртка замість тебе прийме виклик чи перемкне трек. Найцікавіше, що з вигляду вона не відрізняється від звичайної джинсової куртки Levi’s.

Вартість: 350 $

present6

Чарівний кубик

WonderCube – невеличкий пристрій, який суттєво зменшить вагу та об’єм наплічника, адже замінить 8 повсякденних гаджетів: зарядний пристрій, карту пам’яті, перехідник, підставку для телефона тощо. Там навіть є маленький ліхтарик. Незамінна річ для студентів: тепер складати сумку зранку буде легше.

Вартість: 80 $

present7

Селфі по-новому

Камера 360fly допомагає знімати панорамні фото й відео, кут яких охоплює 360 градусів. Тобто тепер можна знімати не лише себе, а й те, що відбувається навколо, – новий етап у створенні селфі. Наразі існує два види камери: в HD-якості та в 4К. Вони зроблені з міцного водостійкого матеріалу, тож фанати екстремальних видів спорту й любителі попірнати у воду можуть також брати її з собою на відпочинок. Усі можливості цього гаджета можна побачити у відео.

Вартість: 300 $

present8

Навушники, які розуміють тебе

Vinci – це перші навушники зі штучним інтелектом. З ними не потрібен телефон чи плеєр, щоб слухати музику. Пристрій має власний голосовий асистент Alexa. Навушники автоматично реагують на рухи: коли ти знімаєш навушники, вони не програють музику, а коли надягаєш, музика вмикається.

Оновлена версія навушників Vinci 2.0 зібрала 631 389 доларів на Kickstarter – краудфандинговій платформі для творчих проектів. Це при тому, що початковий запит був усього лише 20 000 доларів. Уже в січні 2018 року почнеться виробництво наступної версії, яку можна буде придбати навесні.

Вартість: 150 $

present9

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus