5 найкращих подарунків феміністці

girls

Класична книга і ще чотири варіанти маленьких радощів для коханої

День усіх закоханих уже близько, а значить, настав час обирати подарунки своїм коханим – сильним і незалежним дівчатам. Ми підготували п’ять ідей, які допоможуть тобі обрати гідний презент не тільки на 14 лютого, – наступний рік можеш взагалі не хвилюватися.

Книжки

Якщо дівчина любить читати, то подаруй їй книжки про фемінізм або про впливових жінок в історії. Книги «Друга стать» Сімони де Бовуар та «Гендер для всіх» Тамари Марценюк – просто чудовий вибір. Подумай про ці популярні варіанти, або ж прояви креатив і знайди менш розтиражовані твори.

book2

Реклама

Принти

Замов принт на футболці, світшоті, шкарпетках, екосумці, чашці та чохлі для телефона – список пригожих поверхонь дійсно незліченний. Зображення відомих жінок з відомими цитатами стануть не лише стильним малюнком на тканині, а ще й проявом поваги до природи й сутності дівчини. Ось декілька прикладів:

print

Прикраси

Подаруй сережки, підвіску або піни з символом жіночої статі й тематичними написами. Girl power – це не лише про стійкість і міцність, а ще й про тендітність і красу. Як і будь-яка інша сила, врешті решт.

pin

Постери

Обери плакати або картини, які б чудово пасували під інтер’єр та надихали дівчину щодня. А ще краще знайти художника чи художницю, яка намалює кохану в образі крутої супергероїні: такий подарунок просто приречений на успіх.

poster

Наліпки

Подаруй фрилансерці наліпки на ноутбук, який просто страждає без них. А якщо вони будуть не просто гарними, а ще й нести важливий для дівчини меседж – ціни тобі не буде.

sticker

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus