Почитати в липні: 15 книг, які вийшли цього року

1526498272-1526498272_goodreads_misc

Ти лежиш на пляжі або ж в гамаку біля будинку, в одній руці свіжий холодний фреш, а в іншій – хороша книга. І от ти вже не помічаєш, що обгорів до кольору червоного помідора, бо книга ж нереально цікава. Саме такі книги зібрали для тебе у липневій добірці від українських та іноземних письменників.

Еула Бісс «Імунітет. Правда і міфи про щеплення»

Видавництво: Наш формат, 2020

Американська викладачка, письменниця та авторка трьох нон-фікшн видань пише про особисті кордони та колективну безпеку, власну відповідальність, ставлення до вакцини в різні віки, користь та шкоду від щеплень та вплив вакцин на імунітет людини. Ця книга буде хорошим порадником, для тих, хто хоче остаточно вирішити треба, чи не треба вакцинуватися проти COVID-19.

Реклама

Міту Стороні «Стресостійкість»

Видавництво: Книголав, 2021

Це книга про те, як навчитися опановувати стрес, у ситуаціях, коли це найбільше потрібно. Авторка розповідає про типи стресу та як на них реагує організм. Книга також описує 7 способів поротьби зі стресовими ситуаціями.

Фарід Закарія «10 уроків для світу після пандемії»

Видавництво: Наш формат, 2021

Це бестселер New York Times та найкраща книжка Amazon за жовтень 2020 року від американського політичного аналітика та експерта у сфері міжнародних відносин Фаріда Закарії. У книзі автор прогнозує, яким буде майбутнє людства, коли пандемія завершиться. Він також розповідає, що таке Covid-19, чому одні країни борються з ним ефективно, а інші – ні, якими будуть міжнародні відносини в часи після пандемії та до яких експертів варто дослухатись.

Метт Ріхтель «Елегантний захист: Надзвичайна нова наука про імунну систему: казка у чотирьох виданнях»

Видавництво: William Morrow

Це книга з цьогорічної літньої добірки від Білла Гейтса. Вона допомагає зрозуміти біологію людини, зокрема роботу імунної системи. «Хороша книга, яке допоможе зрозуміти, що потрібно, аби зупинити COVID-19…Супер цікавий погляд на науку про імунітет», – каже Гейтс.

Джордан Пітерсон «За межами порядку. Ще 12 правил життя»

Видавництво: Наш формат, 2021

Пітерсон – психолог та професор, який написав книгу під час пандемії, після важкої хвороби. На власному досвіді автор розповідає, як гідно проходити крізь життєві випробування та долати перешкоди. Він пише про втрати, переживання і тривогу, а також власні проблеми: хвороби дружини і доньки, власну залежність, тривожність та кому.

Анна Ньютон «Відредаговане життя»

Видавництво: Vivat, 2021

Книга британської журналістки про те, як позбутись зайвого та спробувати навести порядок у всіх сферах свого життя. Головне, на думку авторки, спершу навести лад у своїй голові, впорядкувати власні думки та визначитись з пріоритетами, а після цього можна вже братись до інших сфер.

Ньютон пише, як впорядкувати режим дня, фінансові звички, психіку, фізичне здоров’я, а також навести лад у стосунках із друзями та близькими; знайти баланс між особистим життям, роботою та побутом.

Рід Гастінгс, Ерін Маєр «Netflix і культура інновацій»

Видавництво: Vivat, 2021

Книга про історію успіху компанії від співзасновника та генерального директора Ріда Гастінгса та професорки бізнес-школи Ерін Маєр. Тут прочитаєш про те, як можна створити круту інноваційну компанію з особливою корпоративною культурою.

Гел Елрод і Девід Озборн «Чудовий ранок мільйонерів. Як не проспати своє багатство»

Видавництво: Наш формат, 2021

Автор книги «Чудовий ранок. Як не проспати своє життя» Гел Елрод спільно з мільйонером Девідом Озборном цьогоріч видали книгу, яка має переконати в тому, що чіткий графік та ранні підйоми мають зв’язок з багатством.

Це книга про ранкові звички заможних людей, які зранку інвестують свій час у саморозвиток.

Мей Маск «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси та успіху»

Видавництво: Vivat, 2021

Це історія від мами Ілона Маска. Її життя не завжди було таким заможним та комфортним як зараз. У книзі вона розповідає про себе як жінку, матір, модель, дієтолога-нутриціолога.

МеЙ Маск переконана, що ким би ти не був, завжди можеш жити так, як хочеш – для цього потрібно скласти для себе чіткий план і дотримуватись його.

Джо Наварро «Словник мови тіла. Секрети невербальної комунікації»

Видавництво: Vivat, 2021

Це книжка про поведінку людей. Її автор, колишній спецагент ФБР, 25 років працював в контррозвідці та займався поведінковим оцінюванням. Це дозволило йому написати вже більше 10 книг-бестселерів на цю тему. У книзі Наварро говорить про найбільш поширені моделі людської поведінки і пише про невербальні жести різних частин тіла.

Фредрік Бакман «Шляхи життя»

Видавництво: Книголав, 2021

Це книга, в якій шведський письменник зібрав два оповідання – «І щоранку дорога додому стає все довшою і довшою» та «Справи твого життя». У передмові автор пише, що це книга про втрату спогадів, яка передує втраті життя. Бакман розповідає про різні етапи в житті людини, про спогади, пам’ять, фантазію і найголовніше – час.

Делія Оуенс «Там, де співають раки»

Видавництво: Vivat, 2021

Ще одна книга зі списку бестселерів від The New York Times. Це історія про дівчинку, яка залишилась сама. Авторка описує її життя на природі та всі емоції й переживання, з якими зіштовхується героїня. Вона самотня і боїться, що її знову покинуть, тому ховається від проблем і не підпускає до себе нікого так, як це роблять раки, за якими вона часто спостерігає. З часом героїня виходить із зони комфорту, знайомиться з новими людьми та дорослішає, не втрачаючи при цьому себе.

Гемін Сунім «Усе побачиш, коли пригальмуєш. Правила виживання у метушливому світі»

Видавництво: Snowdrop

Книга корейського філософа та буддиста, який здобув популярність тим, що давав поради у Twitter. Основна мета книги – показати, як можна зберегти душевну рівновагу та не потрапити в пастку щоденної метушні. Автор показує, що життя прекрасне у всіх його проявах і щоб зрозуміти це – потрібно просто зупинитись і насолоджуватись моментом.

До речі, раніше ми писали про slow living, ділились ресурсами та давали поради, як долучитись до цього руху.

Ореста Осійчук «Абрикосова книгарня»

Видавництво: Наш формат, 2021

Книга сучасної української письменниці про родинні таємниці та людські долі крізь століття. Історія, в якій переплітаються долі двох тезок Михайлів Фариняків, що жили у різних століттях.

Сюжет книги буде цікавий тим, хто любить читати родинні саги. На початку книги авторка розповідає про маленького хлопчика Михайла, якого через бідність рідна мати віддає на виховання дядькові. У сім’ї дядька йому не раді і єдине, що втішає хлопчика – це «Абрикосова книгарня».

Марк Лівін «Зелена, 19»

Видавництво: Книголав, 2020

До збірки українського письменника та видавця The Village Україна увійшли 4 його найвідоміші твори: «Бабине літо», «Рікі та дороги», «Уяви, що тут бузок» та «Стриж чорний». Читаючи цю книгу, ти відчуєш весь колорит літа в селі, безтурботного дитинства і, можливо, навіть вловиш запах бузку чи домашньої полуниці.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus