Британські учні початкової школи приєднаються до страйку проти зміни клімату

jon-tyson-1054696-unsplash (1)

У Великій Британії діти віком від п’яти років долучаться до тисячі дорослих школярів і студентів на протестах щодо зміни клімату.

На п’ятницю, 15 лютого, у британських містах заплановано 40 протестних заходів у рамках «Молодіжного страйку за клімат». Одна з організаторок акції, сімнадцятирічна Анна Тейлор, очікує, що маленькі діти разом із батьками будуть серед тисяч учасників.

«Ми намагалися дізнатися про кліматичну проблему в школі, але цього недостатньо. Ми все ще рухаємося до величезної кліматичної катастрофи, що знищить безліч видів на Землі», – підкреслила дівчина.

Також Анна зазначила, що школа погрожувала зафіксувати її відсутність на уроках як несанкціоновану, якщо вона не відмовиться від участі.

Водночас представник Національної асоціації директорів заявив, що організація «аплодує» старшим учням за «прийняття обґрунтованого рішення». «Школи заохочують студентів до більш широкого розуміння навколишнього світу. Цей день може стати важливим і цінним життєвим досвідом для них», – переконують в асоціації.

Натомість Асоціація керівників шкіл і коледжів попередила, що протести матимуть руйнівний вплив на навчання, адже учні пропускатимуть заняття.

На проведення британського страйку надихнула шведська школярка Грета Тунберг. Щоп’ятниці біля парламенту в Стокгольмі вона вимагає від політиків боротися зі зміною клімату.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року австралійські школярі вийшли на акцію проти зміни клімату.

Фото: unsplash

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus