У Житомирі студенти пікетували місцеву газету через її непрофесійність та суб’єктивність

newspaper

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету пікетували редакцію місцевої газети «20 хвилин». Вони звинуватили колектив видання у непрофесійності та суб’єктивності.

Як розповіли пікетувальники, журналісти однобоко подали конфліктну ситуацію у ВНЗ. Ідеться про статтю від 6 квітня «Терпіти більше не в змозі: викладачі Житомирського національного агроекологічного університету вирішили повстати проти ректора». У матеріалі була висвітлена позиція викладачів щодо звільнення їхніх колег та корупцію в університеті. Іншу точку зору в матеріалі не вказали.

Директор ПП «Медіа-ресурс» і власник газети «20 хвилин» Олександр Васильковський пояснив телеканалу СК-1, що видання опублікувало матеріал, підготовлений викладачами вишу. Він відмовився зняти публікацію з сайту.

«Студенти сьогодні принесли звернення. Ми теж його опублікуємо для того, щоб подати другу точку зору. Я сподіваюсь, що вийде ще інформація з більшою доказовою базою», – прокоментував ситуацію Олександр Васильковський.

Студенти-пікетувальники стверджують, що екс-працівники в такий спосіб просто мстяться університету. Молодь вимагає, щоб автори статті разом із редакцією публічно вибачилися перед колективом. У протилежному випадку готові йти до суду.

«Ми будемо звертатись до постраждалих від цієї недостовірної інформації. Також плануємо подавати у суд на наклепників, а також на редакцію, якщо вона не буде виконувати вимоги закону», – зазначив голова профкому студентів ЖНАУ Олександр Лопатюк.

Нагадаємо, раніше сотні сирійських студентів мітингували проти авіаударів США.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus