У США підліток зробив щеплення всупереч переконанням батьків

vaccines

18-річний американець Ітан Лінденбергер таємно зробив щеплення всупереч бажанню батьків. Вони вважають вакцинацію теорією змови.

Хлопцю робили щеплення лише один раз у житті. Після спалаху кору в декількох штатах США Ітан зрозумів, що жодним чином не захищений від багатьох хвороб. «Бог знає, як я ще живий», – зазначив американець на форумі в Reddit.

Хлопець намагався пояснити батькам важливість щеплень, але вони все ще були проти. За словами Ітана, його мати намагається переконати молодших дітей, що їм не потрібно робити вакцинацію.

Підліток дочекався повноліття і зміг сам зробити щеплення від гепатиту А, В, грипу й вірусу папіломи людини. У дитинстві він пропустив вакцинацію проти кору, паротиту й краснухи. Хоча більшість штатів вимагають від дітей довідки про щеплення, щоб дозволити відвідувати школу.

Після історії Ітана Лінденбергера в США з’явилися заклики знизити вік, з якого дитина може сама приймати рішення щодо свого здоров’я. У деяких американських штатах підлітки можуть самостійно погоджуватися на медичні процедури до 18 років, якщо лікар вважатиме їх досить зрілими для цього рішення.

Нагадаємо, за ініціативи ЮНІСЕФ у дитсадочках дітям розповідатимуть про вакцинацію.

Фото: Alert Net

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus