Кожен восьмий український підліток залежить від соцмереж

Зразок тексту (6) (1)

Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ, опублікував результати дослідження 10-17-річних українців.

Згідно з результатами, кожен п’ятий підліток регулярно нехтував хобі чи спортом через те, що хотів посидіти в соцмережах. Також кожен шостий зізнавався, що мав регулярну сварився через використання мережі.

Кожен десятий підліток регулярно брехав батькам чи друзям про час, проведений у соцмережах. Частіше так поводяться 10-річні хлопчики.

Третина дітей використовують соцмережі, щоб позбутися негативних відчуттів. Майже кожен четвертий респондент повідомив, що за останній рік регулярно не міг думати ні про що, крім моменту, коли зможе знову користуватися соцмережами. Найбільше таких серед 10-річних хлопчиків.

Майже кожен п’ятий відчував незадоволення, бо хотів більше часу проводити в соцмережах. З дорослішанням це відчуття зменшується. Дівчата частіше за хлопців зазначали, що їм не вдалося скоротити час на соцмережі.

40% підлітків декілька разів на день чи цілий день спілкуються з друзями онлайн. Інтенсивність спілкування залежить від віку підлітків – чим вони старші, тим воно інтенсивніше.

Більшість підлітків користуються смартфонами для ігр, домашнього завдання та спілкування до 2 години на день. У вихідні дні гаджетами користуються 3-6 годин на день.

Нагадаємо, більшість людей помилково вважають, що мають алергію на їжу.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus