Підготовка до TOEFL

тест

Існують різні варіанти підготовки до тестування. Оскільки офіційного представництва компанії в Україні немає, підготовкою до нього займаються мовні школи, центри та окремі викладачі.
 • MBA Strategy займається підготовкою до міжнародних бізнес-шкіл MBA, Executive MBA, програм MSc, PhD, LLM. Компанія займається і підготовкою до складання міжнародних мовних тестів, у тому числі до тесту TOEFL. Підготовка проводиться індивідуально та у групах. Тривалість підготовчих курсів – від 2 тижнів до більше 2 місяців. Вартість залежить від інтенсивності занять. Найкращим студентам за результатами кварталу повернуть 50% від вартості курсу.
 • Courses by Cevin – викладацький центр з підготовки до TOEFL, IETLS, GMAT, GRE, SAT/ACT у Києві. Підготовка до TOEFL відбувається в режимі стандарт та інтенсив.
 • Мовний центр «Grade education center». Повний курс підготовки до тестування триває до 8 тижнів. Розрахований на студентів із рівнем Intermediate і вище. Експрес курс складений для рівня Upper Intermediate і вище. Заняття можуть проходити в групі, індивідуально та за допомогою Skype.

Платні онлайн-курси

 • The TOEFL® Online Prep Course. Це інтернет-навчальна програма, яка допоможе отримати навички, необхідні для успішного складання TOEFL. Зареєструвавшись на сайті, студент отримує власний профіль і облік успішності. Підготовка відбувається по всіх чотирьох частинах тесту. Курс розрахований на 6 місяців (до 80 годин контенту). Тест містить різноманітні випробування, інтерактивні книги та зберігає всі відповіді, в тому числі усні. Вартість курсу – 89.99 $.
 • Take TOEFL Practice Online. За допомогою курсу студент отримує досвід складання реального TOEFL IBT. Складання таких тестів онлайн поліпшує навички студента. Після проходження тесту, студент отримує результат упродовж 24 годин , що дає змогу оцінити рівень знань. Вартість курсу – $45.95.

Реклама

Безкоштовні онлайн-курси

 • TOEFL iBT® Quick Prep. Це безкоштовний курс із реальними тестовими завданнями, які сформовані на базі минулих тестів. Кожен рівень онлайн-курсів включає питання всіх чотирьох розділів тесту.
 • TOEFL iBT Interactive® Sampler. Курс містить питання з усіх чотирьох розділів тесту TOEFL, у тому числі інтерактивного читання та аудіювання, а також питання по усній і письмовій частині.
 • TOEFL iBT® test sample questions. Зразки завдань минулих років з усіх чотирьох розділів, які можна завантажити безкоштовно, знайомлять із форматом та структурою тесту.

тест

Спільноти в соціальних мережах

 1. TOEFL, GRE, GMAT, IELTS
 2. Study Abroad: TOEFL/IELTS
 3. TOEFL ibt
 4. Офіційна сторінка TOEFL у Facebook
 5. TOEFL iBT Preparation
 6. Підготовка до тестування
 7. Блог на сайті BBC
 8. Форум по самостійній підготовці до TOEFL

Підручники

Ось невеликий список підручників для підготовки до тесту TOEFL.

 • Офіційна «інструкція» по тесту «TOEFL Test Prep Planner».
 • Kaplan TOEFL iBT with CD-ROM. Підручник для підготовки до усіх частин тесту складено компанією Kaplan, світовим лідером у підготовці до тестування та вступу до вишів. До книги додається диск.
 • Barron’s TOEFL iBT Superpack. «Пакет» складається з двох підручників, комп’ютерного диску і десяти аудіо дисків для підготовки до тестування.
 • Cracking the TOEFL iBT with CD, 2012 Edition (College Test Preparation). Книга містить практичні поради і пояснення по тесту, аудіо матеріали, детальне пояснення по кожному тесту.
 • Cambridge Preparation for the TOEFL® Test Book with CD-ROM. Книга містить сотні різноманітних вправ з усіх чотирьох частин тескту. Компакт-диск, який додається, містить тести з книги та три додаткових випробуваня в електронному форматі, який імітує онлайн TOEFL® IBT. Аудіо-програми містять бесіди та лекції.
 • 443 English Essays for TOEFL. Книга містить перелік тем у частині Writing, які можливі у тесті. Також є велика кількість зразків есе.
 • Sample Essays for the TOEFL Writing Test (TWE). Ця книга містить 400 зразків есе з оцінками 6,0. Кожен нарис був написаний на основі однієї з тем з офіційного списку ETS. Книга охоплює 100% усіх тем.
 • Kaplan TOEFL Vocabulary Quiz Book: 350 of the Most Common TOEFL Vocabulary Words. Словник найбільш вживаних слів під час тестування.
 • Perfect Phrases for the TOEFL Speaking and Writing Sections. Книга пропонує ідеальні фрази для складання TOEFL.
 • 500 Words, Phrases, Idioms for the TOEFL iBT Plus Typing Strategies. Кожна вправа у підручнику складається з чотирьох тестів. Тест 1, з кількома варіантами відповідей, представляє десять нових слів. Далі вам буде запропонований тест 2 для закріплення вивченого в першому тесті. Тести 3 і 4 остаточно закріплять новий матеріал у вашому словниковому запасі. Матеріал підібраний так, щоб максимально відповідати екзаменаційним завданням TOEFL.
 • Speaking and Writing Strategies for the TOEFL iBT. Підручник, який вчить правильно планувати аргументацію на усній і письмовій частинах.

тест

Skype-підготовка

Підготовку за допомогою Skype пропонують велика кількість мовних шкіл та центрів, а також приватні викладачі. Перевага даного способу – гнучкий графік та індивідуальний підхід. Наприклад, на сайті preply.com можна знайти цілий список репетиторів, які в режимі онлайн допоможуть підготуватися до тестування.  Ціни варіюються від 2 до 100 доларів за годину.

Пробне тестування

Для того, аби впоратися з хвилюванням та перевірити свою готовність можна пройти пробне тестування.

Скласти тест можна в офіційномих інформаційно-консультативних центрах «Освіта». Тест-центри працюють у Києві, Львові, Донецьку, Одесі. Головний офіс «Освіти» перебуває у Львові. Адреса: просп. Чорновола, 4, 2-й поверх, кімн. 1Поштова адреса: а. с. 1759, м. Львів, 79057, Україна. Телефони:

 • Офіс: (032) 253 1053
 • Мобільний: (050) 570 11 00

«Grade education center» також пропонує скласти пробний тест. Три рівні складності тесту, ціна від 300 до 550 грн. Адреса центру: вул.Ярославів Вал, 13/2-б, оф.32, м. Київ, 01034, телефон: 044 239-71-50

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Фото: tumblr.com, tirzahmag.com, galleryhip.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus