Підготовка до складання IELTS

робота

Яким чином готуватися до тесту – вирішувати вам. Опишемо, які взагалі існують варіанти.

1. Курси від Британської Ради:

 • Інтенсивні 20-годинні курси підготовки до Академічного та Загального IELTS, що вимагають володіння мовою на рівні В2. Вартість курсу становить 4000 грн;

2. Інший офіційний тест-центр Students International IELTS не готує до екзамену, тому на сайті організації є лише перелік шкіл-партнерів, які займаються підготовкою. Серед них:

3. Програми від інших мовних центрів та шкіл (в тому числі програми індивідуальних занять);

4. Приватні уроки з репетиторами та викладачами;

5. Самопідготовка.

Про самопідготовку поговоримо детальніше.

Безперечно, перед тим, як почати підготовку, потрібно ознайомитися з тестом, його структурою, особливостями і спробувати об’єктивно оцінити свій рівень володіння мовою на даний момент. Далі вашій увазі пропонуються різні способи підготовки та відповідні матеріали.

Онлайн-курси

Британська Рада пропонує 120-годинний курс підготовки Road to IELTS за $49.99.

Офіційний центр Students International IELTS Test Centre пронує три курси, розроблені австралійським універститетом: IELTS Master, IELTS Express та IELTS Master Plus.

IELTS Master: практичні тести з усіх чотирьох модулів, більше 500 сторінок матеріалу, 260 вправ, детальний аналіз і приклади відповідей на всі типи завдань, поради і стратегії підготовки до усіх модулів, більше п’яти годин аудіозаписів, онлайн-викладачі, які можуть проаналізувати ваші роботи (за додаткову плату). Також надається можливість записувати власний голос, щоб практикувати усну частину тесту. Вартість: 99.00$ за онлайн-доступ на період 90 днів з дня реєстрації на курсі.

IELTS Express: ознайомлення зі структурою й форматом тесту, поради стосовно підготовки та складання IELTS, понад 200 сторінок навчального матеріалу, понад 100 вправ, пояснення нових слів. Вартість – 49.00$ за онлайн-доступ протягом 45 днів із моменту реєстрації на курсі. Рекомендується мати середній рівень володіння англійською.

Крім того, існує ще й IELTS Master Plus, подібний до минулого курсу, але також передбачає деталізований аналіз та поради до двох письмових та трьох розмовних частин. Вартість – 299.00$ за онлайн-доступ на період 90 днів із дня реєстрації на курсі.

Для підготовки до складання аудіювання, читання, мовлення та письмової частини можна скористатись безкоштовним, розробленим Британською Радою онлайн-ресурсом «Road to IELTS». До нього включені практичні матеріали, тести, інструкції, поради та онлайн-оцінювання. У вільному доступі 10 годин курсу. Наступні 20 відкриються лише за умови реєстрації на іспит у Британській Раді.

робота

Реклама

Онлайн-тести IELTS

Приклади безкоштовних тестів:

Крім цього, на сайті Британської Ради розміщені матеріали для розвитку аудіювання і мовлення:

Підручники

Практично кожне авторитетне американське та британське видання пропонує власні підручники та посібники на вибір. Перед тим, як визначитися з вибором, варто ознайомитись зі структурою і тонкощами тесту. Ось іще кілька варіантів:

 1. Get Ready For IELTS (чотири повні тести для Academic IELTS, відповіді до всіх завдань).
 2. Action Plan For IELTS (курс-інтенсив, розроблений спеціально для самостійної підготовки до іспиту за декілька тижнів).
 3. IELTS Advantage Writing skills (пропонує повний курс підготовки до іспиту з письма у рамках тесту IELTS для академічного рівня. Може використовуватись як для занять у групах, так і для індивідуального опрацювання).
 4. IELTS Advantage Reading skills (пропонує повний курс підготовки до іспиту з читання в рамках тесту IELTS для академічного рівня. Може використовуватись як для занять у групах, так і для індивідуального опрацювання).
 5. Bridge to IELTS. Підручник рівня Pre-Intermediate для тих, хто планує готуватись до іспитів IELTS. Допомагає подолати розрив між знанням загальної англійської мови та вимогами до тестів IELTS. Кожен диск з уроком купується окремо.
 6. Group Work. Work Together for Academic Success (6 підручників, які допомагають піднятися до академічного рівня).
 7. Key Words for IELTS (серія словників у трьох рівнях: Starter, Improved та Advanced).
 8. IELTS Preparation and Practice
 9. Objective: IELTS Advanced

робоче місце2

Skype-підготовка

Окремі мовні школи пропонують Skype-заняття. Перевагами такого типу підготовки є гнучкий графік й економія часу. За наповненістю такі курси можуть не поступатися звичайним. Наприклад, організація Grade education centre пропонує заняття за спеціальною програмою Skype-уроків. Вартість одного такого Інтернет-заняття – 450 грн, але при сплаті більше ніж за 10 занять – 405 грн. Якщо ви бажаєте займатись з носієм мови, то вартість одного заняття складатиме 700 грн, або 630 грн при сплаті за 10 занять. Менш відомі школи пропонують «Скайп»-заняття і за більш помірну ціну.

Спільноти тесту в соціальних мережах

 1. TOEFL, GRE, GMAT, IELTS
 2. Total English – Весь английский TOEFL IELTS GRE
 3. IELTS for needies
 4. IELTS
 5. Learn English IELTS+TOEFL
 6. IELTS. Готовимся вместе!

Не варто також забувати про девайси, якими ми користуємось щодня. Є безліч дуже корисних інструментів для навчання та тренування для Android та iOS.

Заходимо в Goodle Play чи AppStore, шукаємо IELTS, знаходимо тип завдання, який ми хочемо тренувати – звертаємо увагу на автора, рейтинг та відгуки і завантажуємо. Зазвичай не буває універсальних додатків, тому варто спробувати різні.

Наш перелік рекомендованих додатків можна переглянути за посиланням. Рекомендуємо присвячувати цьому щодня той час, який раніше витрачався на кидання пташечок в поросят.

Пробне тестування

Перед складанням тесту є можливість пройти пробне тестування. Це можна зробити у Києві, спершу зареєструвавшись на сайті сертифікованого тест-центру. Ціна пробного тесту – 250 гривень. При замовленні пробного тестування з сайту діє знижка 10%.  Контактні дані тест-центру у Києві:

Адреса: вул. Ярославів Вал, буд. 7, офіс 201.
Телефон: (063) 523-59-99, (044) 223-43-48, (097) 851-22-16, (095) 045-74-11.

Ще одна організація, що проводить пробне тестування — Grade Education Center. Вартість залежить від екзаменаторів, які перевіряють тест (працівник центру або екзаменатор з Великобританії ), складає 400 і 800 грн відповідно. Також є можливість здати тест індивідуально. Вартість: 550 грн, якщо перевіряє працівник центру та 850 грн – екзаменатор IELTS з Великобританії. Результати пробного тестування можна отримати на електронну адресу за 3-4 дні після складання.

Адреса: вул. Ярославів Вал 13/2-б, оф. 32 (м. Золоті Ворота).
Телефон: (044) 364 06 05, (097) 576 37 97, (066) 599 62 54, (093) 718 76 57

Редакція не несе відповідальності за матеріали чи інформацію, розміщені за лінками у статті.

Автор тексту: Роман Матков
Редактор: Софія Пилипюк

Фото: selc.com.au, ieltspractice.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus