Готуємося до GRE

робочий_стіл

Як і до інших тестів, до GRE можна готуватися самостійно, використовуючи різноманітні матеріали та програмне забезпечення, на різного роду курсах (в тому числі і онлайн), беручи приватні уроки у викладачів та репетиторів.

Мовні школи:

Як правило, перед початком занять проводиться співбесіда і тестування для визначення рівня володіння англійською (в окремих школах це вимога).

Далі за вами вибір форми занять – індивідуальної чи в групах.

Тривалість та частота занять, курсів, чисельність груп, додаткові послуги і, відповідно, вартість різняться. В одних школах це індивідуальна підготовка, не прив’язана до часових рамок, інші пропонують як індивідуальні, так і групові систематизовані курси, розраховані на конкретний проміжок часу.

Зазвичай індивідуальні програми передбачають 20-50 занять по 90-120 хв кожне. Групові заняття проходять двічі-тричі на тиждень у групах від 2 до 8 осіб. Ціни краще уточнювати безпосередньо на сайтах курсів.

Тест-центр TOEFL-IELTS пропонує також інтенсивний курс підготовки, який передбачає прохождення 20 занять із систематичністю 3-5 в тиждень і коштує 6800 грн.

Такі школи як Англійський екзаменаційний центр, Бізнес-школа іноземних мов Trinity та Центр іноземних мов MBA Strategy безкоштовно надають клієнтам необхідні для підготовки матеріали та можливість безкоштовного користування книжковими й електронними бібліотеками, додатковими послугами. В окремих центрах здійснюється систематичний моніторинг успішності студентів.

робочий_стіл2

Онлайн-підготовка

POWERPREP® II – офіційна програма для підготовки. Вона ознайомить з різними типами питань, допоможе зрозуміти принцип, за яким оцінюється GRE, містить два пробних тести та багато іншого. Також проводяться вебінари з представниками організації, яка і створює тест.

Послуги онлайн підготовки пропонують Тест-центр TOEFL-IELTS (Skype-підготовка) та Courses by Kevin (за допомогою сервісу групового відеочату ooVoo). Підготовку по скайпу здійснюють за індивідуальною програмою в зручний для вас час. Вартість заняття – 350 грн за 2 академічні години.

Курс від Courses by Kevin триває 3 місяці і коштує 590 доларів США. Підготовка проходить у вигляді групового відеочату. Всі необхідні для навчання матеріали надаються безкоштовно.

Реклама

Матеріали для підготовки

Насамперед пропонуємо ознайомитися з розділом підготовки до загального тесту та розділом підготовки до предметного тесту на офіційному сайті. Там можна знайти і завантажити широкий перелік необхідних для підготовки матеріалів (від інтерактивних програм, підручників до 3 розділів тесту, разом зі зразками завдань та підказками і тактиками їх складання).

Офіційні матеріали для підготовки можна знайти тут.

Підручники (з сайту Amazon.com):

 1. Cracking the GRE with 4 Practice Tests, 2015 Edition
 2. The Official Guide to the GRE Revised General Test, 2nd Edition
 3. GRE® Premier 2015 with 6 Practice Tests
 4. Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions
 5. Official GRE Verbal Reasoning Practice Questions
 6. Barron’s GRE, 20th Edition
 7. Manhattan Prep GRE Set of 8 Strategy Guides, 4th Edition
 8. GRE® Math Workbook (Kaplan Test Prep)
 9. 5 lb. Book of GRE Practice Problems
 10. Essential Words for the GRE

Флешкартки та підручник Cracking the GRE 2013 (редакція не несе відповідальності за матеріали у даному посиланні).

Спільноти тесту в соціальних мережах:

 1. facebook.com/GRErevisedGeneralTest
 2. facebook.com/pages/GRE-Mock-Test
 3. vk.com/english4tests
 4. vk.com/toeflgregmatielts
 5. vk.com/numericaltest
 6. vk.com/satgre

Інші корисні посилання

програма

 1. Теорія та практика для математичної секції тесту MATHIGON – чудовий ресурс з ґрунтовним наповненням та зручним користувацьким інтерфейсом.
 2. Знайомство з вербальною частиною.
 3. Знайомство з математичною частиною.
 4. Знайомство з письмовою частиною.
 5. Ще один веб-сайт з корисними матеріалами.
 6. Підготовка до загального тесту на офіційному сайті.

Автор тексту: Роман Матков
Редактор: Софія Пилипюк

Зображення: highresolution.photography, blog.kanbanize.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus