Готовий вражати: як підготуватися до співбесіди

кадр

Рано чи пізно в житті кожного настає момент, коли роботодавець таки зупиняється на вашому резюме й запрошує на співбесіду. Що далі? До цієї зустрічі треба добре підготуватися − не думайте, що правильно розповісти про себе дуже просто. Ваше завдання: бути готовими до всього та знайти спільну мову з HR-ом. Ми зібрали для вас кілька порад щодо того, як це зробити.

Підготовка: все красиво

Насамперед варто звернути увагу на підготовку до зустрічі. Провідні дизайнери Square, Dropbox і Flipboard розповідають про особливості ведення портфоліо й секрети причарування HR-ів якісними дизайнерськими роботами.

Реклама

Безглузді запитання: використовуємо собі на користь

Дуже часто під час співбесіди HR-и руйнують нашу зону комфорту безглуздими запитаннями, як-от: «Яка ваша улюблена діснеївська принцеса?» Пояснюємо, як зберігати внутрішній дзен до кінця розмови та як діяти, якщо вас завели у глухий кут.

І по Скайпу теж можна, так

Великий плюс Скайп-співбесіди в тому, що зазвичай вам одразу кажуть про результати, тож до такої розмови варто підготуватися максимально серйозно. Звертаємо увагу на деталі: одяг, фон, необхідні папери й жести.

Фото: kinopoisk.ru

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus