Site icon STUDWay

Під маскою кохання: фрази, що приховують справжні наміри одружених чоловіків

одружені чоловіки і коханки

Фото - t1.ua.

Більшість чоловіків, які перебувають у шлюбі та мають коханку вдаються до маніпуляцій. Це виявляється необхідним, оскільки їм потрібно зберігати стосунки як з дружиною, так і з коханкою та задовольняти свої сексуальні потреби. Ми розглянемо, які фрази вони використовують, щоб переконати коханок залишатися з ними і що вони насправді мають на увазі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Glamour», кожна жінка обирає чоловіка згідно зі своїми бажаннями та потребами. Якщо ж вона обрала одруженого чоловіка, це часто стається через його чарівні залицяння та красиві слова, які змогли підкорити її. Лише пізніше вона може зрозуміти, що її кавалер вже зайнятий і не збирається розлучатись. Щоб зрозуміти це швидще, зверніть увагу на фрази, які використовують одружені чоловіки, щоб переконати своїх коханок залишатися з ними.

Перше, на що слід звернути увагу – це зниження цінності дружини. В їхніх оповіданнях дружина завжди виглядає як найгірша жінка: погано готує, не вміє одягатися, не виховує дітей, не працює і постійно витрачає гроші на різні дрібниці. Якщо ви чули щось подібне, то ви потрапили на гачок класичного обманщика. Одружений чоловік не хоче відчувати себе зрадником та покидьком, але йому хочеться мати коханку, тому він починає жалітися на дружину та винуватити її в усіх проблемах. Таким чином він знімає з себе відповідальність та перекладає її на жінку, покладаючи вину за свої вчинки на неї.

Інша ознака, на яку слід звернути увагу – це тотальний контроль над коханкою. Чоловік, хоче знати, де і з ким ви проводите час, буде ревнувати до будь-якого чоловіка у вашому житті, заборонить вам бачитися з подругами, але при цьому попросить тримати в таємниці ваші стосунки. Всі ці ознаки повинні бути тривожним дзвіночком для вас. Деякі жінки можуть приймати таку поведінку як знаки здорового захоплення, але насправді це контроль, який використовується для забезпечення власної безпеки та уникнення будь-яких наслідків для одруженого чоловіка.

Не менш важливі є фрази, якими вони намагаються виправдати свої зрадницькі дії. Наприклад, вони можуть критикувати дружину або стверджувати, що вони нещасливі у шлюбі. Такі виправдання можуть бути маніпуляцією з метою збереження відносин із коханкою.

Нагадаємо, ми раніше розповідали як дізнатися, чи зраджують вам: ознаки в стосунках, на які варто звернути увагу.

Exit mobile version