Перша українська премія для подкастерів: Studway серед номінантів

imgonline-com-ua-Resize-gzYJnfo9v4194Z

Медіасервіс MEGOGO представив першу професійну українську премію для подкастерів «Слушно». Організатори оголосили список з 50 номінантів. Серед них і подкаст «Сорітелінг» від Studway.

Премія має на меті зібрати найактуальніші подкаст-проєкти, долучитися до формування
професійної спільноти та стимулювати розвиток інфраструктури — від виробництва до дистрибуції контенту.

Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях: найкраще інтерв’ю, найкраще ток-шоу, найкращий наративний подкаст, найкращий журналістський подкаст, найкращий авторський подкаст. Також буде обрано Гран-прі премії «Слушно», у межах якого визначать аудіопроєкт, який продемонстрував найоригінальніший підхід до висвітлення теми та встановив нову планку для подкастів цього жанру.

Куратор премії — Федір Попадюк, журналіст та керівник подкастів на УП. Разом із ним організатори премії представили список номінантів, у якому зібрано 50 українських подкастів у різних жанрах. Серед них подкасти: «Простими словами» від The Village, «Пост правди» від Куншт, «Сорітелінг» від Stidway, «Что вы творите» від Vector, «Кляті питання» від Української правди, «Музика з історіями», «Як ми кохалися» і «Правила гри» від The Ukrainians, а також авторські подкасти: «Вуса Гоголя», «Человеку нужен человек», «Шит ай ноу лайв» та інші.

Переможців оголосять на церемонії нагородження, яка відбудеться 30 вересня, у Міжнародний день подкастів.

Раніше ми писали: Курси, подкасти та книги, що допоможуть почати свій бізнес

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus