Створено пристрій для передачі поцілунку через смартфон

girl

Компанія з Великобританії Imagineering Lab створила прилад для смартфонів, котрий передаватиме поцілунки на відстані. Розробниця приладу Емма Янн Чжан презентувала його на конференції «Кохання і секс із роботами» в Лондонському університеті.

Винахід отримав назву Kissendger (поцілунок-повідомлення). Він являє собою підставку для смартфона, на котрій розміщена силіконова вставка, що імітує губи. На ній – шість високочутливих датчиків сили з мініатюрними приводами.

kiss 1
Датчики запам’ятовують рухи губ користувача і в режимі реального часу передають їх на смартфон співрозмовника. Там їх відтворюють мініатюрні приводи, що «створюють реалістичне відчуття поцілунку».

kiss 2
Прилад і додаток Kissendger також аналізують реакцію користувача на поцілунок, вимірюючи пульс і тиск. За наявності таких даних, систему обіцяють поступово вдосконалювати.

kiss 3
Емма Янн Чжан вважає, що рано чи пізно люди стануть ближчими з роботами, котрі наділені штучним інтелектом. При цьому, функція поцілунку стане важливою складовою цих стосунків. Вона також заявила, що не братиметься за критику допустимості інтимних зв’язків людей із роботами з етичної точки зору.

Фото: spectrum.ieee.org

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus