Партнери «Студвею»


Партнери «Студвею»

depositphotos
Depositphotos – комерційна платформа, яка пов’язує авторів високоякісних ліцензійних стокових фотографій, зображень з вдячними покупцями. Завдяки зусиллям талановитих професіоналів з усього світу та технічним рішенням світового класу, Depositphotos змогли побудувати ідеальне місце, де поєднуються комерція і творчість.

british council1
British Counsil – міжнародна організація Сполученого Королівства, яка займається розширенням культурних відносин та розповсюдженням культурних можливостей.

Приклади співпраці: добірка 5 Youtube-каналів, що допоможуть підготуватися до IELTS, Спецпроект

image23
Американські ради – консультативний центр, що надає інформацію про всі акредитовані американські виші у США та проводить консультації щодо вступу до коледжів та університетів у США.

Приклади співпраці: статті Competitive College Club: шлях до навчання у США та 5 міфів про фінансування вищої освіти у США.

seed grant1
SeedGrant – стипендійна програма для студентів, які навчаються на одній з 50 кращих програм MBA у США.

Приклади співпраці: стаття SEED Grant 2017: історії стипендіатів, Посібник з підготовки до вступу на MBA програми

karandash
KARANDASH – професійна освітня агенція, яка займається питаннями освіти за кордоном.

Приклади співпраці: стаття Чому тисячі студентів обирають для навчання Канаду?, онлайн-лекція Вища освіта в Нідерландах. Підтримували нас на щорічній премії нагородження талановитих студентських проектів Studway Awards.

dri
Democracy Reporting International – міжнародна неприбуткова організація, яка співпрацює з українськими неурядовими організаціями з метою сприяння прозорим процесам впровадження ключових політичних реформ.

Приклади співпраці: стаття Cтуденти, що боролися за демократію, Тест «Конституція».

UFD
Ukrainian Film Distribution – ексклюзивний дистриб’ютор студії “Двадцяте Століття Фокс” на території України і в Республіці Молдова.

Приклади співпраці: організовуємо розіграші квитків на прем’єри фільмів Земля привидів, Місце, Шкіряне обличчя

zavtra5a021fb378816
Завтра.UA – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді Фонду Віктора Пінчука.

Приклади співпраці: стаття У Києві пройшов 10-й щорічний молодіжний форум стипендіальних програм Завтра.UA

WWS_UALogo_CMYKwhite
Всесвітні Студії (WorldWideStudies) – освітня програма Фонду Віктора Пінчука, спрямована на формування нового покоління української професійної еліти.

Приклади співпраці: стаття «Всесвітні студії»: звідки береться успіх.

ual
Українська академія лідерства – освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років.

Приклади співпраці: статті Роман Тичківський: «Українці не простаки і не голодранці», Українська Академія Лідерства: цього не навчать у школі.

FRI
Фундація Регіональних Ініціатив – Всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка займається підтримкою молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовкою молодих лідерів в Україні.
aiesec
AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що надає можливість молоді розвинути свої лідерські та професійні якості для здійснення позитивного впливу на суспільство.
klitschko
Klitschko Foundation – благодійна організація, яка сприяє гармонійному розвитку молодого покоління України, його фізичному, духовному та інтелектуальному становленню.
uvs
Ukrainian Volunteer Service – громадська організація, що розвиває волонтерство в Україні.
elsa
ELSA Ukraine – національний осередок найбільшої у світі організації, яка об’єднує студентів-правників та молодих юристів в Україні.
grade
Grade Education Centre – центр міжнародних екзаменів з англійської мови та єдиний авторизований Платиновий центр Cambridge English в Україні.

Приклади співпраці: ТЕСТ: Спілкуємося англійською, як принц із королевою, стаття 10 підказок, як правильно обрати мовні курси

bookling2
Bookling – мережа книжкових магазинів, де представлена художня, подарункова, академічна, дитяча література англійською та українською мовами.

Bookling підтримували нас на щорічній премії нагородження талановитих студентських проектів Studway Awards.

epravo
ePravo – сучасна юридична фірма вузької спеціалізації, яка надає якісні юридичні послуги в різних галузях.

Приклади співпраці: спецпроект 911: безкоштовні консультації щодо прав студентів. Підтримували нас на щорічній премії нагородження талановитих студентських проектів Studway Awards.

center
1991 Civic Tech Center – перший хаб розвитку civic tech проектів та ком’юніті у Центральній та Східній Європі.
image8
Impact Hub Odessa – центр підтримки соціальних ініціатив в Одесі, де створюють інноваційні проекти та допомагають розвинути бізнес-підхід для вирішення суспільно важливих завдань.

Impact Hub Odessa інформаційні партнери «Студвею». Підтримували нас на щорічній премії нагородження талановитих студентських проектів Studway Awards.

make me
MakeMeBetter – програма наставництва, яка допомагає реалізувати своє професійне покликання.

MakeMeBetter підтримували нас на щорічній премії нагородження талановитих студентських проектів Studway Awards.

image22
Україна Speaking – національна програма з популяризації та вивчення іноземних мов в Україні, яка координується командою Go Global.
image14
Арт-простір «Скло» – Драгомановський арт-спейс для всього світу.
liga
Ліга Студентів АПУ – це молодіжне крило Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».
enactus
ENACTUS – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.
jci
JCI Youth – це унікальна палата міжнародної організації активних громадян із 100-літньою історією, що об’єднує молодих лідерів та підприємців в більше ніж в 120 країнах світу.
best
BEST (Board of European Students of Technology) — неприбуткова аполітична студентська організація, яка забезпечує співпрацю, комунікацію та обмін знаннями між студентами з усієї Європи.

unilever
Unilever – пропонує молодим лідерам інтенсивну бізнес-практику, відповідальні проекти та можливість вчитися у експертів світового класу.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.