Розблоковано набір молодших спеціалістів у 2017 році

Новина 1

21 березня, Верховна Рада прийняла законопроект №5240 «Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”» щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Рішення підтримали 286 народних депутатів.

Прийняті зміни дозволять технікумам та коледжам здійснювати підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Нагадаємо, що згідно з попередньою редакцією Закону «Про вищу освіту», останній прийом на «молодшого спеціаліста» проводився у 2016 році. Зміни цього року передбачають продовження прийому на даний освітньо-кваліфікаційний рівень до 2019 року.

«Сьогодні ми стали трохи ближчими до вирішення проблеми, пов’язаної зі вступом у коледжі і технікуми на рівень «молодший спеціаліст» у 2017 році – Верховна Рада прийняла законопроект, який дозволяє здійснювати відповідний набір», – написала на своїй сторінці у Facebook міністр освіти України Лілія Гриневич.

За її словами, це тимчасове рішення, що не вирішує проблеми, але завдяки цьому МОН зможе прописати процедуру вступу на цей освітньо-кваліфікаційний рівень. Скоро має бути прийнятий закон «Про освіту». Як відзначає Лілія Гриневич, саме він остаточно визначить місце «молодшого спеціаліста» в українській системі освіти.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus