Озвучили результати роботи комісії, яка перевіряла Студраду КПІ (оновлюється)

1476263535_1454397015_14242093572-imgp8800-fb

Сьогодні, 12 лютого, о 15:00 в залі Вченої ради під час засідання Вченої ради озвучили результати роботи комісії, яка перевіряла Студентську раду Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У доповіді йшлося про те, що «конференція студентів, яка відбулася 23 листопада, проводилася з порушенням чинного законодавства. Вона не була правомірною. Тому будь-яка її подальша діяльність не є правомірною».

photo_2018-02-12_16-57-24

Голова Студради студмістечка, Іван Ніколенко, розповів на засіданні про те, що «у компетенцію Вченої ради не входить розгляд питань, пов’язаних із Студрадою. Адміністрація не має права втручатися у роботу ОСС. Зараз вона намагається втручатися, це суперечить закону України «Про вищу освіту». Намагаються довести, що Студрада нелегітимна. Студентів безпідставно звинувачують у пропаганді вживання наркотиків. Вчена рада не може приймати такого рішення, членів Вченої ради намагаються не випускати з зали, щоб вони прийняли відповідне рішення».

photo_2018-02-12_17-02-40

Студенти говорять про те, що комісія, створена адміністрацією, не має права розглядати легітимність чи законність діяльність органів ОСС. Але адміністрація вважає, що вони розглядають питання дотримання законодавства конференцією, яка відбулася.

Також на засіданні Вченої ради виступив Ілля Варжанський з критикою ОСС. Він зазначив, що «у КПІ повинні існувати ОСС, але його керівництво зараз є кричущою некомпетентним. Я сподіваюся, що Вчена рада зможе знайти раціональний вихід із ситуації, яка склалася».

Декан механіко-машинобудівного факультету КПІ Микола Іванович Бобир зазначив, що «Іван Ніколенко тримається за власне крісло». Водночас нагадав, що сам посідає посаду декана уже 24 роки.

photo_2018-02-12_17-44-13

Проект рішення Вченої ради прийняли.

Нагадаємо, що голову Студради студмістечка КПІ звинувачують у пропаганді вживання наркотиків (оновлено).

Фото: profspilka.kiev.ua, telegram

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus