Освіта, технології, медіа: які події відвідати у серпні

marvin-meyer-IB5bld_weak-unsplash

Зібрали в хронологічному порядку різні українські фестивалі для тих, хто цікавиться правозахисним рухом, історією, технологіями, медіа, освітою та гастрономією.

Освітній Фест Прав людини 2021

Коли: 26 липня-10 серпня
Де: с. Количівка на Чернігівщині

Це найбільша подія літа про захист прав людини для громадських активістів, освітян та волонтерів.

Разом із експертами учасники конференції говоритимуть про безпеку правозахисників, журналістів та громадських активістів.

Програма фестивалю складається з шести тематичних блоків, три з яких відбудуться в серпні, зокрема міжнародна школа з прав людини для молодих активістів.

На гостей фестивалю також чекають екскурсії Чернігівщиною та майстер-класи.

Ту стань

Коли: 2-8 серпня,
Де: с. Урич на Львівщині

Це фестиваль української середньовічної культури та історичної реконструкції. На гостей чекають інсценізації лицарських боїв, кінні турніри, ремісничі майстер-класи, стрільба з луків та арбалетів, демонстрація тогочасного побуту, лекції на історичну тематику, дегустація середньовічних страв та ярмарок.

Також передбачені пізнавальні ігри для дітей, вогняне дійство, ватра та нічний штурм фортеці.

Ночувати під час фестивалю можна у наметовому містечку. Варіанти проживання в готелі та садибах найближчих туристичних міст можна обрати на сайті karpaty.info.

З країни в Україну

Коли: 7 серпня в Херсоні, 14-15 серпня – Маріуполь

Цей фестиваль популяризовує історію, науку, культуру, освіту та творчість. Через карантинні обмеження астина заходів відбуватиметься в онлайн-форматі, а решта – на віддалених одна від одної локаціях.

На фестивалі можна відвідати фотовиставку українських фотографів, Музей науки від МАН України, кінотеатр просто неба, майстер-класи з традиційних ремесел та фільмування, а також лекції та концерт з музикою сучасних артистів, зокрема Христини Соловій.

Photo Kyiv

Коли: 12-25 серпня
Де: Київ

Міжнародний ярмарок фотографій, на якому свої роботи демонструють українські й іноземні митці. Цього року їхні знімки висвітлюватимуть становище соціально вразливих груп та ставлення суспільства щодо них.

Головні герої робіт фотографів – люди з інвалідністю, люди літнього віку й ті, що опинились в складних життєвих обставинах.

Мета фестивалю – розвиток української фотографії, її популяризація.

ZAHID BERRY FEST

Коли: 14 серпня
Де: с. Чукалівка на Івано-Франківщині

Це перший в Україні ягідний фестиваль для тих, хто обожнює цікавий відпочинок, сімейні розваги та ягоди.

Гості фестивалю зможуть смакувати місцевими ягодами на ягідними пирогами під супровід пісень українських виконавців.

Фестиваль ідей 2021

Коли: 21-23 серпня
Де: Одеса

Під час фестивлю ти зможеш обговорити проблеми зі сфери культури, науки й технологій, економіки та підприємництва, освіти, медіа, безпеки, суспільства та держави.

На кожній дискусії буде присутній спікер, що є фахівцем в тій чи іншій сфері, з яким можна обмінятися досвідом та ідеями.

Вишиванковий фестиваль 2021

Коли: 21-24 серпня
Де: Одеса

Учасники заходу можуть створити живий ланцюг вишиванок у центрі міста, написати диктант з української мови, стати учасником акції пам’яті, автопробігу та відвідати ярмарок.

Остання столиця

Коли: 21-24 серпня
Де: Кам’янець-Подільський

Це всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції періоду правління Директорії під час визвольних змагань 1917-1921 років.

Під час заходу відтворюватимуть бойові дії між військами УНР та більшовиками, проводитимуть екскурсії Старим замком, організують фотосесію з реконструкторами, лекції про той період, виставки, виступи гуртів.

Lviv Media Forum

Коли: 26-28 серпня
Де: Львів

Це наймасштабніша подія в українському медіапросторі цього літа. Ти зможеш познайомитися зі сферою медіа та людьми, що в ній працюють.

На тебе чекають три дні лекцій та дискусій від провідних експертів з українського та закордонного медіасередовища.

На заході буде декілька тематичних блоків: монетизація, сторітелінг, розслідування, наративи, дезінформація та критичне мислення. Щоб потрапити на триденний захід, потрібно зареєструватись й придбати квиток.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus