Учні і студенти зможуть сидіти на уроках без масок – рекомендації МОЗ

Depositphotos_357455402_l-2015 (1) Міністерство охорони здоров’я визначило, як відбуватиметься навчання під час карантину. Ці рекомендації допоможуть школам та вишам безпечно повернутися до роботи.

Ось декілька правил, які розробило МОЗ:

Вхід до закладу освіти буде можливий лише у захисній масці або респіраторі. У період карантину до закладу не допускатимуть батьків або супроводжуючих осіб – крім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю.

На заняттях захисні маски або респіратори можна не використовувати. Водночас під час пересування приміщеннями закладу носіння масок є обов’язковим.

Перед заняттями педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття. Тих, у кого буде виявлено симптоми гострих респіраторних захворювань, оперативно направлятимуть до медпрацівника для огляду.

Персоналу проводитимуть обов’язкову термометрію і не допускатимуть до закладу з температурою понад 37,20 С. Водночас для учнів та студентів температурний скринінг не буде обов’язковим.

Закладам також рекомендовано адаптувати освітній процес. Зокрема, проводити заняття на відкритому повітрі, запобігати утворенню скупчень учнів/студентів та мінімізувати їхні пересування між кабінетами і аудиторіями.

Більше рекомендацій за посиланням.

5f22e6e79233a332639924

Нагадаємо, половина українців негативно ставиться до дистанційної освіти.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus