Російську студентку оштрафували за пропаганду гомосексуалізму

парад

Студентку з російського міста Краснодар визнали винною в пропаганді гомосексуалізму серед неповнолітніх за публікацію тематичних постів у соцмережі. Про це написала на своїй сторінці у Facebook засновниця проекту «Діти 404» Олена Климова.

За рішенням судді Світлани Маслової студентку оштрафували на 50 тисяч рублів (майже 20 000 гривень). Дівчина ж наполягає, що не винна в пропаганді, оскільки просто скопіювала статтю з інтернету й опублікувала її на своїй сторінці. Обговорюючи зміст матеріалу з іншими користувачами, вона не знала, що серед них є неповнолітні. Дівчина також розповіла, що раніше була активною учасницею спільноти захисту прав ЛГБТ, але вже більше року не спілкується з рештою групи.

На своїй сторінці в соцмережі Олена Климова пояснила, що дівчина – студентка і майже не заробляє. Вона попросила користувачів розповсюдити інформацію та допомогти зібрати гроші на оплату штрафу. Активістка також уточнила, що дівчина з особистих причин не стала оскаржувати рішення суду.

Проект «Діти-404» був створений у 2013 році для надання психологічної допомоги та підтримки ЛГБТ-підліткам. На сайті учасники спільноти ділилися своїми проблемами, з проектом також співпрацювали професійні психологи. У квітні барнаульський суд постановив заблокувати сайт проекту як пропагандистський ресурс.

Фото: telesurtv.net

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus