Оприлюднено результати голосування «Академічна негідність – 2017»

pexels-photo-733856

В Українському кризовому медіа-центрі оприлюднили результати народного голосування та названо імена удостоєних відзнаки «Академічна негідність – 2017».

У номінації «Плагіатор-2017» «перемога» дісталася екс-прем”єру Арсенію Яценюку – за текстові запозичення у кандидатській дисертації.

У номінації «Фальсифікатор-2017» лідирує Катерина Кириленко– за фальсифікації монографії, навчальних посібників, докторської дисертації.

«Псевдонауковцем-2017» визнано декана факультету інформаційних технологій Київського національного університету, д. т. н., професора, автора теорії «несилової взаємодії» Юрія Теслю.

Звання «Токсичний ректор-2017» удостоївся ректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Леонід Губерський.

«Посіпакою-2017» названа міністерка освіти і науки Лілія Гриневич- за послідовну політику підтримки академічної недоброчесності. Це звання їй присвоєно вдруге. З невеликим відривом від неї за кількістю голосів іде її заступник Володимир Ковтунець.

У номінації «Смітниковий журнал-2017» першість дісталася журналу «Астма і алергія» – за відсутність рецензування, внаслідок якої опубліковано статтю про оздоровчий ефект чудотворних ікон.

Найбільшим «Розголосом-2017» , за результатами незалежного голосування, став судовий позов Юрія Теслі проти Ірини Єгорченко щодо захисту його честі і гідності.

Нагадаємо, що ті, хто голосували за «закони 16 січня», тепер можуть очолювати виші.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus