Програми оплачуваного волонтерства

volunteer

Інколи робити добрі справи вигідно

Волонтерство – це добро в чистому вигляді й можливість спробувати іншого життя та побувати в найвіддаленіших куточках світу. Зрозуміло, що для участі в програмах обов’язково знати мову і вміти працювати з людьми, але скрізь є своя специфіка. Ми підібрали для тебе список волонтерських програм, які допоможуть змінити світ на краще і трохи підзаробити.

Alternative V

Географія волонтерства – 53 різні країни в усіх куточках світу. Серед майже двох тисяч проектів ти точно знайдеш собі щось до смаку: є можливість організовувати дозвілля дітей, брати участь у реконструкції пам’ятників архітектури, допомагати в упорядкуванні територій чи підготовці фестивалів – зможеш працювати в різних напрямках.

Щоб подати заявку на більшість ініціатив, тобі має виповнитися 18, але існують проекти й для неповнолітніх. Від тебе вимагають лише бажання змінювати світ і квитків, а проживання та харчування забезпечить приймальна сторона.

Реклама

European Voluntary Service

Це програма для тих, кому вже виповнилося 17. Усі проекти відбуваються в країнах Європи. Зазвичай волонтерська діяльність стосується роботи в соціальній та культурній сферах, а для волонтера обов’язково знатия мову країни перебування хоча б на базовому рівні.

Усі витрати на оформлення документів і переліт компенсує організація. Проживання та комунальні послуги теж оплачують, до того ж видають кишенькові гроші.

HF Holidays

Волонтерські програми цієї організації тобі особливо сподобаються, якщо ти фанат відпочинку на природі. Програми HF Holidays щорічно приймають більш як 60 тисяч гостей з усього світу, а понад сім сотень ентузіастів-волонтерів проводять для них денні піші прогулянки.

Організація гарантує волонтерам гідні умови проживання, корисні тренінги, щотижневі виплати і компенсацію за переліт.

volunteer 1

UN Volunteers

Цей глобальний проект від ООН працює в багатьох напрямах: розвиток громади, охорона довкілля, розробка програм і проектів, управління проектами, моніторинги, права людини, переселення, реінтеграція, репатріація, визначення статусу біженця, захист дітей тощо.

Щоб узяти участь у волонтерській програмі, потрібно пройти відбір. Умови вступу: вік від 25 років, вища освіта, 2 роки досвіду роботи у відповідній галузі, відмінне знання англійської. Учасник може розраховувати на безкоштовне проживання та матеріальну допомогу протягом 6-12 місяців.

Sudan Volunteer Programme

Найважливіше для успішного відбору на цю програму – володіння англійською на дуже високому рівні, адже волонтери викладатимуть мову для жителів Судану. Тобі доведеться оплатити переїзд, оформлення документів і членський внесок в обсязі 80 фунтів, але можеш розраховувати на житло та оплату своєї роботи, якої вистачить для організації нормального життя в Північно-Східній Африці.

Приймальна установа надає волонтерам 20-25 годин роботи на тиждень. Ти зможеш організувати навчальний процес на власний розсуд і матимеш достатньо творчої свободи.

Peace Corps

Програми від Корпусу миру пропонують тобі волонтерство в країнах Африки та Євразії. Кожен доброволець отримує від організації житло і стипендію, яка дозволяє жити на тому ж рівні, що й громадяни обраної країни. Крім того, волонтерів забезпечують медичною допомогою і правом на відпустку.

Під час програми ти зможеш набути навичок, пов’язаних з мовами, культурами різних народів і безпекою життєдіяльності.

Знаєш волонтерські програми, про які ми не згадали? Будемо раді твоїм коментарям!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus