Професії, які можна опанувати з одним лише смартфоном

friends

Обирати майбутню професію важко. Хтось стикається із цим у восьмому класі, хтось в одинадцятому, а дехто навіть повторно після закінчення університету. Світ не стоїть на місці, та інколи настають бентежні часи, як-от під час карантину. Проте давня китайська мудрість каже, що з кожної самоізоляції можна знайти вихід. Ми підготували для тебе добірку професій, фахівцем із яких можна стати, маючи лише хороший смартфон.

Блогер

Соцмережі як робоче місце, а фронтальна камера як інструмент. Мрієш про таке? Тоді тобі пряма дорога у світ фільтрів та гівевеїв. Блогери створюють контент, стають інфлюенсерами, працюють із рекламою та спонсорами. Часто запорука успіху – якісні фото та відео. Камера Samsung Galaxy S20 має штучний інтелект, а сенсор сприймає більше світла, тому робить зображення високої якості, навіть якщо зніматимеш влог про запаси в бабусиному погребі.

Необхідні навички: грамотність, створення цікавого контенту, розуміння цільової аудиторії, фото- / відеозйомка та монтаж, створення контент-плану, таргетування, робота зі спонсорами.

Онлайн-курс: безкоштовний марафон від Тетяни Пренткович навчить записувати розмовні сторіз та регулярно постити контент.

Фотограф

Мобільна фотографія настільки сильно вкорінилася в наше життя, що навіть бабусі тепер можуть розкласти флетлей з варенням, щоб надіслати онукам. А найкращим мобільним фотографам присуджують міжнародні премії. Наприклад, Mobile Photography Awards чи конкурс мобільної фотографії Next Image. Камери сучасних смартфонів мають круті налаштування і ручний режим. Вони дають змогу розгулятися фантазії та зробити величезну кількість фото за раз.

Необхідні навички: фото- / відеозйомка та монтаж, ретушування фото, робота з композицією та світлом.

Онлайн-курс: платформа Skillshare пропонує два місяці безкоштовного доступу до різноманітних практичних курсів, зокрема для фотографів.

Оператор / режисер

Хтось мріє про червоні доріжки та з дитинства готує промову для вручення «Оскара». На щастя, технічний прогрес дає змогу знімати фільми не тільки тим, у кого багато грошей. Шон Бейкер зняв свій дебютний «Мандарин» на iPhone, поклавши початок запаморочливій кар’єрі. Сучасні смартфони забезпечують фільмування у високій якості. Тому, замість того, щоб мріяти про величезну команду з операторів, монтажерів та про великі студії з власним освітленням – дописуй сценарій та бери до рук смартфон.

Необхідні навички: відеозйомка та монтаж, препродакшн, продакшн, постпродакшн, кінодраматургія, композитинг.

Онлайн-курс: SHATYRKO ACADEMY допоможе зробити перші кроки на YouTube.

youtube

SMM-менеджер

Менеджер соцмереж – це відносно молода професія, проте вона встигла зайняти своє місце на ринку праці. Просування в соцмережах потрібне і тим, хто надає послуги, і тим, хто продає товари. SMM-ник може створювати контент, маючи доступ тільки до смартфона. Адже всі необхідні інструменти вже всередині – камера, фото- та відеоредактори, соцмережі, аналітика.

Необхідні навички: розуміння цільової аудиторії, створення контенту, розробка реклами, таргетування, фото- / відеозйомка.

Онлайн-курс: про аналітику соцмереж від Coursera.

Журналіст

ЗМІ невпинно еволюціонують. Раніше репортери мали більше часу на репортаж, а сила сучасного журналіста в актуальності. Смартфон дає змогу публікувати нову інформацію миттєво. Він заміна записника, диктофона, камери та цілої редакції. За допомогою стабілізації та технології Space Zoom у Samsung Galaxy S20 твій ролик матиме змогу потрапити на головні телеканали країни.

Необхідні навички: уміння знаходити та працювати з інформацією, грамотність, створення та редагування текстів, фото- / відеозйомка та монтаж, розуміння цільової аудиторії, аналітичне мислення.

Онлайн-курс: професори Мічиганського університету навчать ефективно доносити новини до аудиторії на Coursera.

Деякі із цих професій мають історію в кілька сотень років, деякі зовсім нові. Проте кожна змінилася разом із винайденням інтернету та смартфонів. Темп життя пришвидшився, і щодня перед нами постають нові виклики. Один із них – готовність швидко та якісно виконувати свою роботу. Смартфон вирішує цю проблему.

Якщо обираєш смартфон, то купувати його краще у спеціалізованих точках продажу. Там ти отримаєш інформацію про моделі, що можуть тебе зацікавити, усю базову комплектацію та гарантію. Мережа «Алло» працює в онлайн-режимі та пропонує зручне замовлення та доставку.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus