В ОНМедУ знову змінилося керівництво

ОНМедУ

Міністерство охорони здоров’я призначило в.о. ректора Одеського національного медичного університету Владлену Дубініну. Відповідний наказ підписали 7 вересня.

Тепер усі документи Одеського медвишу Державна казначейська служба прийматиме винятково за підписом Владлени Дубініної, йдеться у повідомленні.

У МОЗ зазначили, що Юрія Сухіна обрали в.о. ректора з порушенням законодавства. Державні реєстратори внесли дані про «нібито керівника ОНМедУ Юрія Сухіна» до єдиного державного реєстру без відповідного рішення МОЗ України. Міністерство вже подало заяву про вчинення злочину і скаргу з вимогою скасувати їхнє рішення.

«Усі працівники університету, яких зараз “звільняють” через їхню відмову підтримати незаконні дії та накази Юрія Сухіна, який називає себе “в.о. ректора”, звільнені незаконно», додає МОЗ України.

Постраждалих від дій незаконного керівництва ОНМедУ закликають звертатися по юридичну допомогу за телефонами (044) 253-48-60, (044) 425-05-26 та за електронною адресою ez@moz.gov.ua. У темі листа потрібно зазначити «Звільнення. ОНМедУ», а в листі вказати свої ПІБ, посаду, з якої були звільнені, та суть питання (яка допомога потрібна).

У Мінздоровʼя додають, що вже подали апеляцію на рішення суду, яке блокує роботу Одеського медвишу Богомольця.

Аналогічна ситуація склалася в Національному медичному університеті ім. Богомольця – там теж обрали нового очільника.

Фото: uc.od.ua.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus