20 онлайн-курсів для вивчення німецької за рівнями

дівчина

Якщо вже давно плануєш опанувати німецьку, але не маєш змоги, не підходить розклад мовних курсів, ніяк не вдається знайти репетитора чи складно зрозуміти граматику, навчаючись за посібниками – спробуй онлайн-курси. Вивчай мову у зручний для себе час.

Для рівня А1-А2

Deutsch. А1.Курс для початківців, який допоможе подолати рівень А1. Складається з 6 уроків. Ти опануєш не лише базові теми «Знайомство», «Сім’я», «Професія», «Їжа», «Житло», «Здоров’я», але й важливі граматичні розділи, наприклад, «Прийменники», «Відмінки», «Часи», «Модальні дієслова».

deutsch.info. Цей курс розрахований відразу на три рівні: А1, А2, В1. Рівень А1 складається з семи уроків на різні теми: «Знайомство», «Вільний час», «Одяг», «Покупки», «Квартира», «Відпочинок і мандри». У кожному є кілька розділів, відео, текст, аудіо, а результат ти отримуєш у відсотках.

Безкоштовний е-курс німецької мови. Запишися на курс і отримуй уроки на електронну скриньку. Спочатку – щодня, а згодом – кожні 2-5 днів. Увагу зосереджено на структурі мови та граматичних особливостях, а також на засвоєнні лексики. Підходить для знайомства з німецькою.

Німецька з Гаррі. Цей курс складається зі 100 епізодів. У ньому є 400 інтерактивних онлайн-вправ, тренер лексики (приблизно 350 слів). Гаррі постійно проживає один і той же день у Німеччині, а йому ніхто не вірить. Як виплутатися із замкненого кола? Вивчити німецьку. Охоплює рівні А1, А2, В1.

книги — копияDeutsch Інтерактив. Тут ти знайдеш аудіо та відео, 750 інтерактивних вправ і тестів, а також словник (приблизно 7 тисяч слів). Курс розрахований на рівні А1, А2, В1.

Deutsch – warum nicht? Головний герой – студент факультету журналістики Андреас, який працює швейцаром у готелі. Кожна серія складається із 26 уроків з діалогами, аудіо, кліпами та вправами. Курс охоплює рівні А1, А2, В1. Усього – 104 заняття.

GermanPod101. Тут ти знайдеш щоденні безкоштовні аудіо- та відеоуроки на різні теми. Підійде для усіх охочих, незалежно від рівня володіння мовою. Охоплює рівні А1-С1.

Mission Berlin. Головна героїня Анна бореться з ворогами Німеччини. Її місія – врятувати Берлін. Є аудіо- та відеофайли, а ще – можливість завантажити PDF-версію тексту відео. Курс містить 26 епізодів і підходить для початківців.

Deutschland Labor. Що насправді подобається німцям? Цей курс допоможе позбутися стереотипів про країну та її мешканців. Ніна та Девід з німецької лабораторії проводять різні досліди та визначають, чи щодня німці їдять ковбаски, чи кожен з них має дороге авто, чи слідкують вони за модою. У курсі є 20 епізодів та тексти для завантаження. Радимо для рівня А2.

книжка

Реклама

Для рівнів В1-В2

Das sagt man so! Цей курс допоможе зрозуміти німецькі приказки та сталі вирази. Для полегшеного сприйняття ти отримуєш інформацію з фото, слухаєш аудіо, яке можна завантажити, і читаєш текст. А перевірити результат можна за допомогою інтерактивних вправ. Усього – 52 епізоди. Підходить для рівнів В1, В2.

Das Bandtagebuch mit Einshoch6. Цей курс – відеощоденник німецького музичного гурту. Ти супроводжуєш артистів на репетиціях, футбольних матчах, різдвяних ярмарках. Тут є 53 уроки з відео, аудіо та текстами, які можна завантажити, інтерактивними вправами та роздатковим матеріалом для учителів. А ще у курсі багато музики – тобі пропонують вивчити 13 пісень гурту. Підходить для рівнів В1, В2.

Jojo sucht das Glück. Цей курс пропонує вивчати мову разом із бразилійкою Йойо, яка приїхала до Німеччини навчатися. У теленовелі є три сезони, що познайомлять тебе з життям дівчини: друзі, навчання, робота, кохання. До відео додаються інтерактивні вправи, тексти, що можна завантажити, і словник. Охоплює рівні В1, В2.

Ticket nach Berlin. Шість молодих хлопців та дівчат вирушають до Берліна, дорогою їх очікує безліч пригод і проблем. Курс складається з 19 епізодів, до кожного є інтерактивні вправи, завдання для перевірки лексики, граматики та навіть географії. Підійде для рівнів В1 та В2.

Для рівнів В2-С1

Langsam geschprochene Nachrichten. Тут ти знайдеш щоденні новини від «Deutsche Welle» – в оригінальному чи сповільненому темпі, а також текст цих новин. Для рівнів В2, С1.

Deutsch mit Wikipedia. Курс базується на статтях з Вікіпедії і містить 13 уроків. Розрахований на рівні В2-С1.

Знімок екрана 2017-06-06 о 11.52.03Video-Thema. Цей курс складається з різних пізнавальних відео німецькою мовою із німецькими субтитрами. Також можна завантажити завдання у форматі PDF (тести та відповідності), текст відео та словник (також німецькою). Для рівнів В2, С1.

Для рівнів С1-С2

Sprachbar. У цьому курсі увагу зосереджено на поясненні тонкощів німецької мови – значення заголовків новин, сталі вирази, граматика. Можна слухати аудіо та завантажувати завдання для перевірки розуміння суті текстів. Підійде для рівнів С1, С2.

Dialektatlas. Можливість познайомитися з німецькими діалектами. А їх орієнтовно 50. Для кожного регіону є відео й аудіо та словник з поясненням діалектизмів (німецькою). Підійде для рівнів С1, С2.

Alltagsdeutsch. Курс пропонує аудіоповідомлення на різні теми зі щоденного життя німців. Після прослуховування ти зможеш завантажити текст і вправи. Розрахований на рівні С1, С2.

Бізнес-німецька

Marktplatz. Цей мовний курс бізнес-німецької охоплює різні лексичні теми та найпоширеніші фрази у сферах торгівлі, фінансів, маркетингу й укладання контрактів. Також дає уявлення про німецьку корпоративну культуру, типові фрази у бізнес-середовищі. Рівень – В2.

Знайди трішки вільного часу та сідай опановувати мову. А може, знаєш ще якісь онлайн-курси німецької? Пиши у коментарях.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus