Онлайн-репетитор: де знайти та які переваги?

Знімок екрана 2021-10-26 о 11.09.40

Увечері, після Zoom-уроків, сил у школярів зазвичай вистачає лише на PlayStation чи Netflix — це просто і цікаво.
Готуватися до ЗНО та вивчати мови теж може бути просто та цікаво, якщо робиш це у вільний час і не боїшся отримати погану оцінку.
Разом із сервісом замовлення послуг Кабанчик розповідаємо, як почати вчитися з репетитором онлайн з та які переваги такої форми навчання.

Переваги онлайн-репетиторів

Щоб навчатися з репетитором дистанційно, потрібна камера та стабільний інтернет. Усі конспекти можна надсилати в Google Class, на пошту чи у чат Telegram. Серед інших переваг онлайн-репетиторів:

Формування власного графіка відвідування уроків: перед школою, після, чи в перерві між двома серіями на Netflix. Інтенсивність навчання залежить від того, з якою швидкістю учень засвоює матеріал — для кожного це індивідуально.

З репетиторами школярі витрачають менше часу на домашні завдання та опрацювання матеріалу. З ними також легше готуватися до тестів, адже репетитор знає, які теми треба повторити.

Доступність. Проведення уроків не залежать від місця проживання учня. Для навчання потрібні лише ноутбук та зручне крісло.

Економія. Не потрібно витрачати гроші на проїзд, портфель, книги, канцелярію. До того ж, урок в онлайн-репетитора зазвичай коштує дешевше, ніж в офлайн. Середня вартість послуг онлайн-репетитора у Києві — 130-200 грн.

Різноманітність послуг. Онлайн фахівці продають такі послуги, які важко ще десь знайти. Наприклад, за 150 грн можна купити конспект на 20 сторінок або готову доповідь за 360 грн.

Свобода вибору. Оскільки репетитора можна обрати самостійно, існує менша вірогідність, що натрапиш на поганого вчителя.

Можна обрати як молодого спеціаліста, так і викладача свого віку, залежно від цілей. Усі ці вимоги можна вказати, обираючи репетитора онлайн.

На що звернути увагу, обираючи онлайн-репетитора

Часто, щоб привабити клієнтів, репетитори обіцяють нездійсненне — оволодіння мовою чи музичним інструментом за один-два місяці, відсутність домашнього завдання.

Такі обіцянки краще ігнорувати, а натомість звернути увагу на:

Методику викладання — як проходитимуть уроки, який план, яка ціль. Адже навіть якщо репетитор добре володіє предметом, але не розробив системи викладання — він не зможе навчити. Також дізнайся, які книги чи онлайн матеріали планує використовувати репетитор, що унікального він може тобі дати.

Досвід, відгуки, освіта — це допоможе відчувати себе у безпеці ще до першого уроку. В онлайн профілі вчителя часто є усі відгуки, рецензії та навіть звіт про пунктуальність. Їх також можна попросити надіслати окремо.

Ціна — уточни, за скільки уроків/годин вказана ціна, чи буде вона підвищуватися та як можна оплатити послугу.

Знайти репетитора для себе ти зможеш на сайті за посиланням.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus