Онлайн-навчання ефективніше за традиційні уроки – дослідження

pexels-photo-261895

Науковці перевірили, що для дітей ефективніше: традиційні книжки чи навчання онлайн. Висновок очевидний: з паперовими підручниками слід прощатися.

4 інтерактивні уроки розробили і представили 2300 учням і 71 вчителю у 13 загальноосвітніх школах США. Перед тим науковці з Університету Орегону оцінили знання всіх учасників експерименту

За результатами підсумкових тестів виявилось, що школярі, які використовували програму онлайн-навчання, освоїли на 18% більше матеріалу, який стосувався математичних та технічних наук, і на 15% краще стали розуміти граматику та лексику англійської мови. Натомість у тих, хто вчився за традиційними паперовими підручниками, показники результативності були значно нижчими: вони засвоїли лише 5% нової інформації.

Онлайн-уроки побудовані так, щоб учні повністю заглиблювались в процес отримання нових знань. Все завдяки інтерактивності: діти дивляться відео, грають в розвиваючі ігри, проводять віртуальні експерименти і в онлайн-режимі спілкуються з однокласниками. Грає роль і яскравий інтерфейс, push-повідомлення, рухливі діаграми і можливість робити електронні нотатки.

На думку авторів уроків, експеримент доводить, що сучасні технології обов’язково слід використовувати в процесі навчання. Особливо коли це стосується вивчення складних наук.

Нагадаємо, що «цифрового покоління» не існує – дослідження.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus