Новостворений American University відкриє набір на навчання в березні

12a124cbeca42dd5f083a8e35d194150

Американський університет на Поштовій площі у березні відкриває набір на магістратуру за спеціальностями IT та бізнес-менеджмент.

Університет обіцяє своїм випускникам освіту й диплом, які можна отримати в США. За попередньою інформацією вартість навчання становитиме 15 тисяч доларів на рік.

Про це розповів у коментарі Укрінформу ректор-засновник університету Роман Шеремета під час презентації в Посольстві України в США концепції роботи AUK.

«Для того, щоби отримати справжню американську освіту й диплом, ви маєте поїхати до США, але тепер це можна буде зробити і в Києві», – пояснив Шеремета, чим AUK відрізнятиметься від інших українських вишів.

Уже в вересні цього року в навчальному закладі планують запустити сім програм навчання для близько 400 студентів, серед яких – чотири для отримання бакалаврської освіти й три магістерської. Тож, подавати документи для вступу можна буде вже цьогорічним випускникам українських шкіл.

Американський університет у Києві забезпечуватиме випускників дипломами українського та американського зразків, зокрема, Університету штату Аризона, який виступає партнером AUK. Причому, процес освіти забезпечуватиметься за американськими стандартами та якістю.

Американський університет у Києві («American University Kyiv», AUK) розміщуватиметься у відреставрованій будівлі колишнього Річкового вокзалу на Поштовій площі столиці.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus